PSVR 2 oyunlarına ilk bakış

Çoğunlukla diğer platformlarda bulunan ve PSVR 2 için onaylanan VR oyunlarını görmeyi beklemeli miyiz, yoksa daha önce bilinmeyen VR oyunları mı göreceğiz?

1 dakika, Okuma Süresi

Sony, şirketin gelecek oyunları vurguladığı devam serisi olan bir sonraki Play State of Play’i duyurdu, PSVR 2 oyunlarına ilk bakışı bu etkinlikte göreceğiz gibi geliyor. Şirket, izleyicilerin gelecek haftaki etkinlik sırasında PSVR 2 oyunlarına ilk bakışı görebileceklerini söylüyor.

Sony, bir sonraki State of Play etkinliğinin 4 Haziran Türkiye saatine göre gece 01:00 da gerçekleştirileceğini duyurdu. Sunum, Twitch ve YouTube’daki resmi PlayStation kanallarında yayınlanacak.

Etkinlik sırasında şirket, izleyicilerin “üçüncü taraf ortaklarımızdan bazı heyecan verici açıklamalar ve ayrıca PlayStation VR 2 için geliştirilmekte olan birkaç oyuna bir göz atmayı şansı” bekleyebileceklerini söyledi.

Sunumun yalnızca küçük bir kısmı PSVR 2’ye odaklanacak gibi görünse de, bir Horizon Zero Dawn VR oyununun şu anda üzerinde çalıştığına dair önceki onayın dışında, doğrudan Sony’den PlayStation VR 2 oyunları hakkında ilk bilgi olmayı başardı.

Çoğunlukla diğer platformlarda bulunan ve PSVR 2 için onaylanan VR oyunlarını görmeyi beklemeli miyiz, yoksa daha önce bilinmeyen VR oyunları mı göreceğiz? Neyse ki bunu öğrenmek için çok beklemeyeceğiz, önümüzdeki hafta bunu öğrenmiş olacağız!

1 yorum

Hakan Yaycı 31 Mayıs 2022 - 12:06

PSVR oyunlarından daha çok PSVR 2 yi daha çok merak ediyorum. gözlük donanımsal olarak yeterli verimliliği veremedikten sonra bir anlamı olmuyor. Görüntü kalitesini arttırmalı akıcılığı arttırmalı koskoca sony bekle bekle sonu hüsran olursa üzücü olur

Yanıtla

Yorum yazın

TeknoVR