Sony State of Play Etkinliğinden PS VR2 Oyun Duyuruları

Resident Evil, Horizon ve The Walking Dead, Sony'nin yeni nesil VR gözlüğü PS VR2 için sadece oyunlardan sadece birkaçı.

2 dakika, Okuma Süresi

Sony, State of Play etkinliğini tamamladı. PS VR 2 için çıkacak oyunlar yavaş yavaş görmeye başladık. PS VR2 oyun duyuruları ile bu yeni gözlük ile birlikte nasıl bir deneyim yaşamamızı sağlayacak zamanla göreceğiz.

Etkinliği kaçırdıysanız, bugünün VR ile ilgili tüm duyurularını sizler için derledik. İşte yakın gelecekte dört gözle beklemeniz gereken PS VR2 oyunları:

  • Resident Evil 4 VR

Capcom’un ikonik üçüncü şahıs aksiyon-korku oyunu, bu sefer PlayStation 5 için yeni geliştirme alıyor. Oyunun bu sürümünün Meta Quest için geçen yılki Resident Evil 4 VR‘ın PSVR 2 için nasıl olacağını görmek ilginç olacak. Oyun 24 Mart 2023’te çıkacak.

  • Resident Evil Village

Capcom bugün, klasik korku serisinin en yeni oyunu Resident Evil Village’ın hareket kontrolleriyle tamamlanmış PlayStation VR2 için yayınlanacağını doğruladı

  • Horizon VR Call of the Mountain

Bu yılın başlarında, Horizon Zero Dawn evreninde geçen bağımsız bir VR oyununun PlayStation VR2 için geliştirildiğini öğrenmiştik. Çeşitli benzersiz silahlar kullanarak çok çeşitli mekanik yaratıklarla savaşmanızı sağlayacak karmaşık ve renkli bir deneyim ortaya koyan bir tanıtım videosu yayınlandı. Orijinal oyun gibi, bol miktarda keşif ve platform oluşturmayı da bekleyebiliriz gibi görünüyor.

  • No Man’s Sky VR

Herkesin favori galaksi boyutundaki açık dünya bilimkurgu oyunu, PlayStation VR2 gözlüğü aracılığıyla PlayStation 5’te VR’de oynanabilecek. Oyun, PC VR gözlükleri kullanılarak VR’da zaten oynanabilir odurumda. Bununla birlikte, zaten güzel olan bu deneyimin PS5’te nasıl göründüğünü görmek için sabırsızlanıyoruz.

  • The Walking Dead: Saints & Sinners – Bölüm 2: Retribution

The Walking Dead: Saints & Sinners serisinin bir sonraki bölümü PlayStation VR ve PlayStation VR2’ye gelecek ve oyuncuları kıyamet sonrası New Orleans’ın tehlikeli sokaklarına geri döndürecek. Fragmana dayanarak, ustalaşmak için ek silahlar, savaşmak için yeni düşmanlar ve tabii ki çok sayıda zombi bekleyebiliriz.

Ne yazık ki, PlayStation VR2 için hala resmi bir çıkış tarihi yok,

Yorum yazın

TeknoVR