Propagation VR Devamı 2022’nin Sonlarına Doğru SteamVR’da Yayınlanacak, Fragmanı Burada

Geçen yıl PC VR gözlüklerinde yayınlanan kısa VR hayatta kalma korku oyunu Propagation VR (2020), Propagation: Paradise Hotel adlı yeni devam serisi yayınlanacak.

1 dakika, Okuma Süresi

Propagation Paradise Hotel, geçen yıl PC VR gözlüklerinde yayınlanan kısa VR hayatta kalma korku oyunu Propagation VR (2020) devamı olarak VR korku oyunu severlerin karşısına çıkacak.

Geliştirici WanadevStudio, “karanlık ortamları keşfedeceğiniz, korkunç karşılaşmalar yapacağınız ve adrenalin pompalayacağınız, heyecan verici hikaye anlatımlı yoğun bir VR hayatta kalma korku macerası” olmayı vaat eden yeni devam oyununu tanıttı.

WanadevStudio, devam filminin Propagation evreninde geçen tek oyunculu bir macera olacağını ve keşif, gizlilik ve aksiyona odaklanan bir hikaye sunacağını söylüyor ve bir sürü zombi ve mutant olacak.

Propagation VR, Eylül 2020’de Steam’de ücretsiz olarak piyasaya sürüldü ve içgüdüsel zombi çekim deneyimi için platformda başarılı bir Şekilde Olumlu kullanıcı puanı aldı.

Wanadev, Paradise Hotel için SteamVR gözlükleri için 2022 sonlarında piyasaya sürüleceğini tahmin ediyor. Stüdyo, oyunun SteamVR dışında başka platformlara da gelip gelmeyeceğiyle ilgili bilgi vermedi, ama Viking temalı ritim oyunu Ragnarock adlı oyununu hem SteamVR hem de Quest için yayınladı.

Yorum yazın

TeknoVR