Ragnarock VR Ritim Oyunu Gelecek Hafta Oculus Store’da Yerini Alacak

3 Okuma Süresi

WanadevStudio’nun Vikinglerden ilham aldığı Ragnarock VR ritim aksiyon oyunu , sanal gerçeklik (VR) hayranları ve aynı şekilde TeknoVR tarafından da beğenilen VR oyun olmayı başarmıştı PC VR gözlükleri için yaz ayında resmi olarak piyasaya sürülmüştü. Bu süre zarfında stüdyo, Ragnarock’un Oculus Quest sürümünü Uygulama Laboratuvarında da yayınladı, haftaya Ragnarock VR ritim oyununun Oculus Store’da resmi olarak yer alacağını duyurdu.

WanadevStudio, Twitter üzerinden lansman tarihinin 21 Ekim 2021 Perşembe günü gerçekleşeceğini duyurdu. Ekip tarafından oyuna yeni özellikler eklenip eklenmeyeceği hakkında bir bilgi vermedi, en azından Ragnarock’u bulmak çok daha kolay olacak. Eğer oyunu daha önce App Lab’den satın aldıysanız, resmi sürüm yayınlandığında tekrar satın alma işlemi yapmanıza gerek yok.

Ragnarock VR Ritim Oyunu

ragnarock vr ritim oyunu

Ragnarock, davul çalarak gemideki arkadaşlarınızı daha hızlı kürek çekmeye teşvik edeceğiniz bir VR ritim oyunu, Viking tarzı uzun teknede yer alan davullar ile Celtik ve metal şarkıların karışımını bulabilirsiniz. Her şarkının amacı, davulları çok iyi bir zamanlama ile çalarak teknenizi hızlandırarak altın madalyayı almak olacak.

Alestorm, Gloryhammer, Saltatio Mortis, Wind Rose ve bunlar gibi bir çok şarkılar içeren Ragnarock, ister solo isterseniz de çok oyunculu oyun modlarına girerek oynayabilirsiniz. Tek oyunculu modda, bir parçayı bir kez çaldıktan sonra bir hayaleti etkinleştirebilir, en iyi skorunuzu yapmak ve geçmek için kendinizle yarışabilirsiniz. Multiplayer modu ise, bitiş çizgisine kadar diğer beş oyuncuya karşı yarışma şansı sunuyor.

Yorum yazın

TeknoVR