VR Korku Oyunu Devamı Olan SIN Duyuruldu

1 dakika, Okuma Süresi

Popüler VR korku oyunu The Exorcist: Legion VR’nin doğrudan devamı olan SIN duyuruldu. Yakında Oculus (Meta) Quest ve “yeni nesil” VR gözlükleri için yayınlanacak olan SIN ( Safety In Numbers ) tek başınıza veya  çok oyunculu mod aracılığıyla bir arkadaşınızla birlikte oynanabilir.

2019 yılında tekrar piyasaya sürülen, The Exorcist: Legion VR bir büyüleyici VR korku deneyimi sunmak için gizem türlerini harekete karıştırıyor. Oyuncular, gizli eserleri aramak, bulmacaları çözmek ve çeşitli şeytani karşılaşmalardan kurtulmak için atmosferik yerleri keşfetmelerini sağlayan beş benzersiz hikayeye dalış yapıyorlar. Safety In Numbers, çok oyunculu işlevselliğin eklenmesiyle orijinal deneyimi genişletiyor. Oyuncular ilk kez VR’da müziğin gizemi ile karşılaşacaklar.

Fun Train CEO’su Douglas Nabors resmi bir açıklama yaptı. “Sadece bir uyarı – ilk oyunun korkutucu olduğunu düşündüyseniz… Neyse ki bu sefer tek başınıza girmek zorunda kalmayacaksınız .”

Exorcist VR: Legion VR SIN, 2022’nin sonlarında Oculus (Meta) Quest ve “yeni nesil” VR gözlükleri için satışa sunulacak. Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edin.

Yorum yazın

TeknoVR