Propagation Paradise Hotel Oynanış Videosu Yayınlandı

1 dakika, Okuma Süresi

Yakında çıkacak VR zombi nişancı oyunu Propagation Paradise Hotel’in ilk oynanış görüntüleri yayınlandı.

Geçen hafta AG French Direct etkinliğinde yaklaşık dört dakikalık oynanış videosu gösterildi. Sadece erken bir bakış olsa da, geliştirici WanadevStudio’nun en son projesinden ne bekleyeceğimiz konusunda bize iyi bir fikir veriyor. Propagation  Paradise Hotel, ölümsüz düşmanlarla dolu karanlık odaları keşfeden oyuncularla, korku havasında ağır görünüyor. Ayrıca, fiziksel silah yeniden yükleme ve bir envanter sistemi gibi VR’ye özgü öğelerin yanı sıra kendinize püskürttüğünüz ilk yardım spreylerini de görüyoruz (Resident Evil serisine güzel bir selam).

Propagation Paradise Hotel Oynanış Videosu

Videoya bakıldığında şunu söyleyebilirizki 2020’de gösterilen dalga dalga gelen düşmanları vurduğumuz co-op tarzından daha farklı görünüyor.
Premium DLC olarak piyasaya sürülen çok oyunculu öge ile ücretsiz olarak piyasaya sürülen oyun, Steam’de olumlu tepkiler aldı. Buna karşılık Paradise Hotel, kıt kaynaklar ve bulmacalar gibi geleneksel hayatta kalma korku unsurlarıyla dolu tek oyunculu bir kampanyaya sahip olacak.

Şu anda, oyunun tüm büyük gözlükler için çıkacağı fakat, PC VR‘de 2022’nin sonlarında yayınlanması planlanıyor. Bu, Quest ve PSVR/PSVR 2 sürümlerinin muhtemel olduğu, ancak aynı zamanda mı yoksa daha sonra mı piyasaya sürüleceği konusunda henüz bir haber olmadığı anlamına geliyor.

Propagation: Paradise Hotel oynanışı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum yazın

TeknoVR