POPULATION: ONE Yeni Metropolis Haritası Şimdiye Kadarki En Büyük Haritası

Cyberpunk temalı ortam, tüm POPULATION: ONE haritasının toplamından daha büyük.

2 dakika, Okuma Süresi

Yeni Metropolis haritası. opüler VR battle royale oyunu POPULATION: ONE, 2020’de Quest ve PC VR gözlükleri için piyasaya sürülmesinden bu yana bir çok güncelleme geçirdi. Geliştirici BigBox VR, yeni avatarlar, ustalaşılacak silahlar ve keşfedilecek ortamlarla oyunu desteklemeye devam etti. batı temalı bir bölgeden genişleyen bir fantezi kalesine kadar her şeyi keşfedebilirsiniz.

Artık tüm platformlarda mevcut olan bu devasa kentsel ortam, çok seviyeli yapılardan oluşan labirenti ve baş dönmesini tetikleyen atlama pedleri ile oyunların imzası olan Dikey Savaş Sistemini yeni zirvelere (punto amaçlı) taşıyor. Evet, doğru duydunuz, atlama yastıkları. Mevcut oyuncu kitlesi arasında çok talep edilen bir özellik olan bu güçlü toplar, ister başka bir oyuncuyu kovalıyor ister ölümün pençesinden kaçıyor olun, yoğun şehirleri hızla geçmenize olanak tanır.

Lansmandan önce yeni alanı keşfetme fırsatımız oldu ve her yapıya dahil edilen ayrıntı miktarı bizi şaşırttı. Örneğin mağazada, muz ve gazlı içecekler gibi sarf malzemeleriyle dolu birden fazla raf bulacaksınız. Silah dükkanı ise gerçek bir silah cephaneliği sunuyor. Bu değerli alanları yağmalamadığınız zaman, bir dizi karayoluyla birbirine bağlanan çok seviyeli yapılardan oluşan bir labirentte geziniyor olacaksınız.

population: one

Geliştirme ekibine göre Metropolis, silahlı çatışmalar sırasında birden fazla kaçış yoluna izin vererek geçmiş ortamlardan daha karmaşık olacak şekilde tasarlandı. Bir savaş sırasında herhangi bir noktada, bir binaya girebilir veya bir atlama alanına koşabilirsiniz. Ek dikeylik, düşen takım arkadaşlarına, takım arkadaşlarıyla daha hızlı yeniden gruplaşmalarına izin vererek biraz rahatlama sağlayacak. 

population: one yeni metropolis haritası şimdiye kadarki en büyük haritası

Yeni haritanın lansmanını kutlamak için BigBox, yeni konum boyunca üç kişilik altı mangayı (toplamda 18 oyuncu) karşı karşıya getiren “Metropolis Battle Royale” adlı yeni bir mod tanıttı. Ayrıca, bir kez sallandığında bir hız artışını etkinleştiren yeni bir silah olan “Siber Kılıç” da var. Bu silah, düşman kalkanlarını geçerek onu savaş alanındaki en ölümcül silahlardan biri haline getiriyor. Bu yeterince havalı değilmiş gibi, BigBox yakında yeni bir “neon gece modu” uygulayacak. Bu eşsiz hava deseni, maç sırasında %33 oranında bisiklete binme şansına sahip.

POPULATION: ONE, PC VR ve Meta Quest’te 29,99 dolara satın alarak oynayabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR