PlayStation, Yıl İçinde Yayınlanacak 4 Yeni PSVR 2 Oyununu Daha Duyurdu

PlayStation, listeye dört tane daha oyun ekleyebileceği müjdesini veriyor:  Pixel Ripped 1995, Tiger Blade, The 7th Guest VR ve Wanderer: The Fragments of Fate.

3 dakika, Okuma Süresi

2023 yılı içinde PSVR 2’nin oyun kütüphanesi için 4 yeni PSVR 2 oyunu duyuruldu. Yayınlanacak 4 yeni PSVR 2 oyunu, bir yükseltişmiş oyun, bir yeni yapım ve iki yepyeni oyun daha ekleniyor. daha önce yayınladığımız en iyi 10 PSVR 2 oyunu burada görebilirsiniz.

Temmuz’da çıkacak  bilimkurgu nişancı oyunu Synapse,  2023’ün sonlarında Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 ve  daha sonra Arizona Sunshine 2 gibi PSVR 2’de oynamak için sabırsızlandığımız çok sayıda oyun şimdiden duyuruldu.  bu yıl içinde  Resident Evil 4 VR,  yayınlanacak.

Şimdi PlayStation, listeye dört tane daha oyun ekleyebileceği müjdesini veriyor:  Pixel Ripped 1995Tiger Blade, The 7th Guest VR ve Wanderer: The Fragments of Fate.

Pixel Ripped 1995

Pixel Ripped 1978’in bu ay tüm büyük VR başlıklarında piyasaya sürülmesiyle, muhtemelen bir önceki oyun olan Pixel Ripped 1995’i  ne zaman oynama şansı bulacağınızı bilmek istiyorsunuz.  Şimdi geliştiriciler ARVORE, 90’ların klasik oyun deneyimiyle buluşuyor. Hem PSVR 2 Sense denetleyici uyarlanabilir tetikleyicileri hem de gözlük geri bildirimi dahil olmak üzere 120 fps’de sanal gerçeklik deneyimi. Stüdyo, Pixel Ripped 1995’in  “yakında” PSVR 2’ye geleceğini söylüyor.

Tiger Blade

Tiger Blade, yeni duyurulan bir Kore neo-noir aksiyon oyunudur ve görünüşe göre Fransız stüdyosu Ikimasho Games’in özel oyunu olarak PSVR 2’ye geliyor. Tiger Clans’ın Horangi bölümünden ölümcül bir suikastçı rolüne adım atıyorsunuz, burada göreviniz rakip çetelerin gıpta ettiği nadir bir kaplan yavrusunu çalmak. 2023’ün sonlarında PSVR 2’ye gelmesi planlanıyor.

The 7th Guest

Quest platformu için duyurulan oyun PSVR 2 sahipleri içinde gelecek, 90’ların CD-ROM oyununa dayanan klasik maceraya da katılabilecek gibi görünüyor. Orijinali gibi, erken macera oyununa hayat veren bulmacalar ve tam hareketli video (FMV) karakterleri ruhları için perili bir köşke atılacaksınız. Geliştiriciler Vertigo Games , 7. Konuk’un PSVR 2’ye “bu yılın sonlarında” geleceğini söylüyor.

Wanderer – The Fragments of Fate

Bu, 2022’de büyük VR başlıklarında piyasaya sürülen orijinal Wanderer‘ın yeniden yapımıdır. Geliştiriciler Mighty Eyes, “yeni nesil VR için tamamen yeniden tasarlandı” diyor; stüdyo diyor. Wanderer – The Fragments of Fate’i “çok yakın bir gelecekte yayınlanması bekleniyor.

Yorum yazın

TeknoVR