No Man’s Sky 17. Büyük Güncellemesini Yayınladı

Artık PSVR ve SteamVR başlıklarında yayında olan No Man's Sky, kendi uzaylı kasabanızı bulmanıza, yönetmenize ve inşa etmenize izin vererek 'Frontiers' güncellemesinde temel binayı yeni zirvelere taşıyor.

1 dakika, Okuma Süresi

1 Eylül’de 2016’da çıkan bilim kurgu oyunu “No Man’s Sky” 17. büyük güncellemesini yayınladı. Bu güncellemenin en büyük vurgusu yeni gezegen yerleşimlerinin eklenmesi oldu. Artık PSVR ve SteamVR gözlüklerinde yayında olan No Man’s Sky, kendi uzaylı kasabanızı bulmanıza, yönetmenize ve inşa etmenize izin vererek ‘Frontiers’ güncellemesinde temel binayı yeni zirvelere taşıyor.

No Man’s Sky ile kendi uzaylı kasabanızı kurun

Oyuncular bu yerleşimleri habitat sistemi aracılığıyla evrende bulabilirler. Doğru prosedürle oluşturulan yerleşim yerleri bulunduğunda, oyuncular kasabayı adlandırabilir, kaynak toplayarak inşa etmek istedikleri üssü seçebilirler, anlaşmazlıkları çözebilir ve sınırdaki yerleşimleri korumak için nöbetçiler yerleştirerek gelecek saldırıları püskürtmeye yardımcı olabilirler

Oyun, seçim için yeni bir temel oluşturma menüsüne, 10’dan fazla depolama yuvasına, çok renkli bulutsu görüntüye ve daha güçlü yıkım efektlerine sahip olacak. Tasarım açısından, 2D menülere aşırı bağımlılığı ve diğer nedenlerden dolayı şu anda yerel VR oyunlarıyla karşılaştırılamaz. “No Man’s Sky” SteamVR ve PSVR’ı destekliyor. PlayStation Store’dan veya Steam platformundan, 30 dolar %50 indirimli fiyattan yararlanabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR