Nevermet VR Flört Uygulaması ile Metaverse’de Sanal Aşkı Bulun

2 dakika, Okuma Süresi

Nevermet, özellikle aşkı yanlış sanal yerlerde arayan VR kullanıcılarına yönelik yeni bir flört uygulamasıdır. Konsept oldukça basit. Kullanıcılar, tercih ettikleri yaş ve cinsiyet filtreleriyle bir sosyal profil oluşturur ve potansiyel bir eşleşme bulmak için diğer kullanıcılar arasında gezinir.

nevermet vr flört uygulaması

Tinder gibi düşünün, yalnızca gerçek benliğinizin resimlerini yayınlamak yerine, özel VRChat avatarınız gibi VR kişiliğinizin resimlerini ve videolarını yüklersiniz. Couch ve Somewhere gibi VR uygulamalarının arkasındaki ekip olan uygulama yaratıcısı Cheerio’ya göre, Nevermet platformunda insan yüzleri kesinlikle yasaktır. Kullanıcılar bunun yerine avatar hareketlerine, tarzlarına ve seslerine göre değerlendirilir.

“Sorun şu ki, bir VRBF veya VRGF (ahem, “sanal gerçeklik erkek/kız arkadaşı”) bulmak zor. Tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi dijital bir dünyada bir avatara doğru yürümek sinir bozucu!” dedi Cheerio resmi bir açıklamada. “Diğer kişinin cinsiyetini veya yaşını, bekar olup olmadığını veya ortak bir yanı olup olmadığını bilmediğinde bu daha da zor. 

Şirket, “ Tinder, gerçek dünyada ilişki arayan insanların birbirini bulmasını kolaylaştırdığı için Nevermet, VR ve Metaverse’de bunu kolaylaştırmak istiyor” dedi . “Nevermet, sanal gerçeklikte romantik ilişkiler kurmaya odaklanıyor, ancak arkadaş edinmek isteyen kullanıcılar da memnuniyetle karşılanıyor.”

Cheerio’ya göre, VR teknolojisi, insanlara gerçek hayatta kopyalanması zor veya aşağı yukarı imkansız olan fantastik ortamlarda otantik bir şekilde bağlantı kurmanın bir yolunu sunarak flört uygulaması pazarını bozma potansiyeline sahip. Şirket , “… ilk randevunuzda ping pong oynayın, tek boynuzlu atlara binin ve Paris’e gidin” diyor.

nevermet vr flört uygulaması

Uygulamanın kullanıcılarından biri , “VR’nin fiziksel olarak birlikte olamayan ancak tam olarak bir metnin duvarlarının arkasına sıkışmak istemeyen çevrimiçi çiftler için bir orta yol haline gelmesine bayılıyorum” dedi.

“Kocam ve ben VR Chat’te tanıştık. Birbirimizin seslerine aşık olduk ki bence çok sağlıklıydı. Sekiz ay sonra onunla olmak için taşınana kadar VR randevularına gittik. Dokuz aydır evliyiz ve daha mutlu olamazdım” dedi bir başkası.

Potansiyel bir sevgili aramakla ilgileniyor musunuz? iOS’ta ücretsiz olarak bulunan Nevermet uygulamasını indirin ve profilinizi oluşturmaya başlayın. Daha fazla bilgi için burayı ziyaret edin .

Yorum yazın

TeknoVR