Moss Book II PlayStation VR Çıkış Tarihi Açıklandı

Polyarc'ın büyüleyici VR platform oyununun merakla beklenen devamı Moss: Book II , bu ay PSVR'ye geliyor.ı. Daha büyük ve daha iyi bir VR macerası vaat ediyor.

2 dakika, Okuma Süresi

Moss Book II PlayStation VR çıkış tarihi belli oldu. Moss’u es geçrerek en iyi VR platform oyunlarından bahsetmek zor. Orijinal olarak PC VR ve Meta Quest gözlüklerine geçmeden önce PlayStation VR‘da piyasaya sürülen, ustalıkla hazırlanmış üçüncü şahıs platform oyununda, oyuncular gizem ve tehlikeyle dolu mistik bir ormanda büyülü bir maceraya atılırken küçük ama güçlü Quill ile takım oluşturdu.

Geçen yıl geliştirici Polyarc, orijinal oyunun doğrudan devamı olan Moss: Book II‘yi duyurdu ve oyuncular bir kez daha Quill ile bir araya gelerek başka bir destansı macerayı üstlenecek. Ekip, savaşılacak yeni düşmanlar, ustalaşılacak silahlar ve çözülecek bulmacalar vaat ediyor. Bu yeni özelliklerden birkaçına PlayStation Underground’ın en son bölümünde göz atabilirsiniz .

Yaklaşık 12 dakikalık demo sırasında, Polyarc Mühendis ve Tasarım Direktörü Josh StiksmaPrincipal, PlayStation’dan Justin Massongill ve Tim Turi’yi orijinaldeki en büyük değişikliklerden bazılarında gösterdi. Daha önce de belirtildiği gibi, Moss: Book II , Quill’in silah cephaneliğini genişletiyor. Yeni bir eşya çarkı kullanarak, kılıcınız ve ekstra hasar vermek için şarj edilebilen yeni çekiç gibi silahlar arasında geçiş yapma olanağına sahip olacaksınız.

Savaşa ek olarak, devam oyunu, özellikle VR için tasarlanmış yeni oyuncu etkileşimlerini tanıtıyor. Bu, Quill tarafından geçici bir köprü olarak kullanılabilecek büyülü sarmaşıklar üretme yeteneğini içeriyor. Yeni düşmanlar da yeni olanaklar sunacak. Bu, seviye boyunca ilerlemek için belirli hedeflere langırt gibi ateş edebileceğiniz Ripper adlı yeni bir zırhlı hatayı içeriyor.

Moss hakkında en çok hoşumuza giden şey, ayrıntılara verdiği önemdi. Oyunların ortamlarından Quill’in tavırlarına kadar her şey, sizi deneyime daha iyi sokmak için hazırlandı. Polyarc’a göre Moss: Book II’de de aynı seviyede detay bekleyebiliriz . Örneğin, uzun otlar gibi çevresel unsurlar artık Quill’in hareketlerine tepki veriyor. Bu nispeten küçük bir ekleme gibi görünse de, bir araya geldiklerinde dünyayı hayata geçiren bu tür etkileşimlerdir.

moss: book iiMoss: Book II, 31 Mart’ta PlayStation VR’da yer alacak. Diğer platformlarda ne zaman yayınlanacağı hakkında henüz bir haber yok, ancak orijinal sürüm herhangi bir gösterge ise, büyük olasılıkla yakın zamanda Quest ve PC VR sürümü bekleyebiliriz.

Moss: Book II hakkında daha fazla bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR