Maloka VR Meditasyon Deneyimi ile Gerçekliğin Stresinden Uzaklaşın

2 dakika, Okuma Süresi

Maloka VR meditasyon deneyimi olarak Galaxy Labs farkındalığın ve iç huzura giden yolda size yeni bir VR meditasyon deneyimi sunmayı hedefliyor. Oyuncular, gerçekliğin stresinden kaçabilecekleri ve çeşitli sakinleştirici ve sakin ortamlarda duygu ve düşüncelerini keşfetmeye odaklanabilecekleri küçük bir özel adayı ziyaret edebiliyorlar.

maloka vr meditasyon deneyimi ile gercekligin stresinden uzaklasin

Meditasyonun insan vücudu ve zihin üzerindeki olumlu etkisini vurgulayan bir dizi çalışmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Sadece genel stresinizi azaltmakla kalmaz, aynı zamanda size daha fazla bilişsel esneklik sağlayabilir, çalışma belleğinizi geliştirebilir, kaygıya yardımcı olabilir ve hatta kan basıncınızı düşürebilir.

Adada size eşlik edecek ve meditatif maceralarınız boyunca size yardımcı olacak Tamagotchi tarzı bir ruh rehberi olacak. Sevimli yardımcınızla meditasyon yapmak için ne kadar çok zaman harcarsanız, ada o kadar çok değişmeye başlayacak. Başka bir deyişle adanızın büyüleyici manzaraları genişledikçe ve değiştikçe canlı bitkiler çiçek açmaya başlayacak. Adanızı keşfederken, çeşitli heykeller ve gizli sesler keşfedeceksiniz.

Ayrıca her adada, sizi farklı ada dünyalarına ve sonsuza kadar sürecek gibi görünen kozmik manzaralara taşıyabilecek özel portallar bulunuyor. Bilim tarafından desteklenen gerçek meditatif uygulamaları içeren sakinleştirici, eğlenceli bir deneyim vaat ediyor.

Galaxy Lab, Maloka’nın 360 derecelik sesleri, hareket meditasyonu ve çok daha fazlasını içeren VR meditasyon deneyimleri kataloğunu genişletmeye devam etmek için dünyanın dört bir yanından sağlık uzmanları ve VR terapi organizasyonlarıyla ortaklık kurmaya başlayacak . VR uygulamasına ek olarak Maloka, meditatif sürecinizi takip etmek için kullanabileceğiniz bir mobil yardımcı uygulamaya da sahip olacak.

Maloka VR Meditasyon Deneyimi ile Gerçekliğin Stresinden Uzaklaşın

Bu yıl içinde Oculus Quest ve Oculus Quest 2 gözlükleri için gelecek. Mobil uygulama, lansman sırasında iOS ve Android cihazlarda kullanılabilecek.

Yorum yazın

TeknoVR