Little Witch Academia VR Süpürge Yarışı

Little Witch Academia VR Süpürge Yarışı nedir ?

Hiç sihirli bir süpürgeyle uçmayı hayal ettiniz mi? Eğer daha önce bunu düşündüyseniz, bu oyun hayallerinizi gerçekleştirecek! Süpürge Yarışı sizi anime’nin büyülü dünyasına davet ediyor. Luna Nova Cadılık Akademisi’nde bir öğrenciyi oynayacak ve hayalet avlamak, görevlere çıkmak, yepyeni bir hikaye yaşamak için İngilizce ve Japonca olarak seslendirilen popüler anime karakterleriyle ortak olacaksınız.

Little_Witch_Academia-VR
Little Witch Academia

Little Witch Academia sanal gerçeklikte benzersiz bir deneyim yapan nedir ?

Uçma deneyimini olabildiğince rahat ve heyecan verici hale getirmek için UNIVRS’in hareket hastalığı tutmasını azaltma teknolojilerini uygulanıldı. Basit ve sezgisel süpürge kontrolleri, oyuncuların hızlı bir şekilde öğrenmesine yardımcı oluyor, bu da gelişmiş konfor için önemli.

Görsel efektleri (özellikle rüzgar) uçuş deneyimini geliştirmek ve daha sürükleyici hale getirmek için tasarlanmış. Her aşamada 3D modelleri optimize etmek için önemli miktarda zaman harcanarak yapılmış, böylece nesneler, mesafeden bağımsız olarak yüksek kaliteli görünürken aynı zamanda yüksek bir yenileme hızı elde edilmiş. Uzaktaki nesnelerin keskin görünmesi, uçarken özgürlük hissini sürdürmek için bu özellikler fazlası ile yetiyor gibi görünüyor.

PSVR ve Oculus Quest 2 ile bu VR Oyun deneyimi yaşayabilirsiniz

Benzer İçerikler

Population: One ipuçları

Beren BULUT

POPULATION: ONE Quest ve Rift Platformları için Yayınlandı

Mina

Oculus Quest 2 Oyunları + Oculus Link Destekleyen VR Oyunlar

Mina

Sword Reverie: VR Aksiyon RPG 2020

Sibel UNAL

BattleGroupVR, VR uzay strateji Oyunu

Beren BULUT

Space Pirate Trainer – VR Oyun

İsa KAYA
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x