Larcenauts Eylül Güncellemesi İle Gelecek Yenilikler

1 dakika, Okuma Süresi

Larcenauts Eylül güncellemesi. VR shooter oyunu Larcenauts Eylül ayı içinde yeni içerik güncellemesi alacak. Güncellemede gelecek yenilikler ile ilgili Stüdyo şimdilik net bir bilgi vermedi, güncellemenin adı ‘The Zarius Heist’ olacak ve oyuna yeni bir kahraman, harita, yeni mod ve özel lobiler gelecek.

Haziran ayında piyasaya sürülen 6v6 çok oyunculu VR Shooter oyunu, halihazırda sekiz oynanabilir ‘karakter’, üç oyun modu ve dört seviye içeriyor.

Oculus Quest, Oculus Rift (çapraz platform desteği var) ve ‘The Zarius Heist’ güncellemesi ile birlikte SteamVR gözlükler için çapraz oyun desteğini içerecek, Güncelleme 30 Eylül’de desteklenen tüm platformlara için gelecek.

Impulse Gear, ‘The Zarius Heist’’ içini daha da detaylandıracak ek ayrıntıların yakında geleceğini söylüyor. Önümüzdeki haftalarda güncelleme detayları ile ilgili daha fazla bilgi vereceğiz.

Hiç oynamadıysanız, kendisine [7 Puan] verdiğimiz VR Shooter Oyunu, Larcenauts İncelemesi yazımızı okuyabilirsiniz. Yazımızda, Larcenauts’un VR Shooter oyununda görmeyi umduğunuz geniş bir mekaniğe sahip olduğunu belirttik, ancak VR’a özgü minimum etkileşimler nedeniyle sürükleyici bir halkanın eksik olduğunu hissettik. Elbette yeni karakter ve mod ile bunlardan daha fazlasını görmeyi umuyoruz.

Yorum yazın

TeknoVR