Hubris VR Önizleme

3 dakika, Okuma Süresi

Hubris VR oyun önizlememiz ile size bu büyüleyici grafikler ve Hubris VR dinamiklerinden bahsedeceğiz. Özellikle sanal gerçeklikte (VR) destansı bilim kurgu maceralarında her zaman büyüleyici bir şey vardır. Half-Life: AlyxLone EchoStormland, gibi zengin anlatılara ve VR oyunlar ile ilgileniyorsanız mutlaka oynamanız gereken çarpıcı VR bilim kurgu oyunlarından bir kaçı. Hubris VR oyunu ilk kez oynamak, bu duyguları uyandırıyor, uzak bir gelecekte geçen iddialı bir hikayeye sahip. Geliştirici Cyborn, sadece kısa bir demo yayınladı ve oyunda kesinlikle umut verici şeyler var.

hubris vr

VR Bilim Kurgu Oyunu Hubris VR Önzileme

Daha önce oyun ile ilgili ilk fragman yayınlandığında grafik kalitesi büyüleyici gelmişti, tabi hepimizin bildiği fragman ile oyun içi görsellerinin farklı çıkması gibi hayal kırıklığını bir çoğumuz yaşamışızdır. Hubris görünüşe göre fragmandaki görsel kaliteyi oyun içindede görüyoruz.

Gezegenin, indiğiniz ilk bölümü çarpıcı güneşte yıpranmış kayalar ve benekli su efektleri sunuyor, muhtemelen VR da görebileceğimiz en iyi su efektine sahip dersek yalan olmaz. Oyun geliştirmeye başlamadan önce Cyborn’un bir 3D animasyon şirketi olarak geçmişi olduğu düşünüldüğünde bu hiç de şaşırtıcı gelmiyor. Binalar ve teknoloji, Halo gibi oyunları çok andıran, temiz, bilimkurgu hissine sahip.

hubris vr 1

Tabi, deneyimin sunacağı fiziksellik için iyi bir his veren bir saatlik demo Hubris’i tek başına taşıyabilecek mi? Hubris VR , istediğiniz gibi tırmanabileceğiniz, yüzebileceğiniz, zıplayabileceğiniz ve etrafta koşabileceğiniz tamamen keşfedilebilir bir dünya vaat ediyor. Çok çeşitli yaratıklarla karşılaşacaksınız, bazıları dost bazıları düşman, uzaylı yaban hayatı, insansılar ve mekanize düşmanların bir karışımı. Herhangi bir kalma deneyiminde olduğu gibi, silahlar ve faydalı araçlar yapmak için kaynaklara dikkat etmeniz gerekecek., Hubris kesinlikle aksiyon-macera olarak sizi fazlası ile tatmin edecek.

hubris vr 2

Bu tek oyunculu macera, sizi ‘OOO’ olarak da bilinen bir korku organizasyonu olan Objektiflik Düzeninin bir temsilcisi olmak için bir acemi eğitimi rolüne sokar. Cyanha adlı gizemli bir ajanı aramak için gönderilirsiniz, şu anda terraforming geçiren düşmanca bir ortamda hayatta kalmak için, yeni gruplarla karşılaşmanız ve yol boyunca yeni öğeler inşa etmeniz gerekiyor.

hubris vr 3

Hem sinematik hem de oyun öğelerini içeren Hubris VR, su canlılarıyla dolu berrak mavi denizler, yeşil dağlık bölgeler ve yersiz olmayacak temel tasarımlarla yemyeşil, fütüristik bir dünya sunuyor.

Cyborn’un lansman tarihini 2022 olacak, Ekibin bu kadar ayrıntılı ve görsel olarak kaliteli bir oyunu Oculus Quest’e nasıl getirmeyi başardığı merak konusu.

hubris vr 5

PC VR’da minimum ekran kartı olarak GTX 1080 istiyorken, önerilen donanım özelliklerinde RTX 2070 istiyor, bu nedenle Quest için yapılacak optimizasyonlar ile görsellerde büyük kayıp olacağını söyleyebiliriz . Hubris ayrıca PlayStation VR içinde yayınlanacak, bu yüzden her bir platform kendi özelliklerinde bu oyunu nasıl çalıştıracağını görmek büyüleyici olacak.

Yorum yazın

TeknoVR