HTC Vive Pro 2 Satış fiyatı ve Çıkış Tarihi

er iki göze 2,5K veren gerçek RGB alt piksel ekranlı 5K çözünürlüklü, hızlı geçişli bir panele sahip. Akıcı bir oyun deneyimi için yenileme hızı 120 Hz'e yükseltildi, ayrıca yeni özel çift lens tasarımı 120 derecelik görüş alanı (FoV) sağladığından daha geniş alanlar görülebilecek.

4 Okuma Süresi

ViveCon 2021’in açılış konuşmasında, Vive Pro 2 satış fiyatı, çıkış tarihi ve bazı heyecan verici Vive Pro 2 özellikleri dahil olmak üzere birçok ilginç ayrıntıyı doğruladı.

HTC Vive Pro 2, 5K, 120° FoV özellikleri ile yeni amiral gemisi sanal gerçeklik (VR) gözlüğü

HTC’nin yeni amiral gemisi sanal gerçeklik (VR) gözlüğü olacak. Hala bir PC’ye bağlı olacak, oyun deneyiminizi geliştirmek için bir dizi iyileştirme ile birlikte geliyor. Yani evet,  hem tüketici hem de kurumsal müşteriler için olacak. Çoğunlukla orijinal Vive Pro ile aynı şekli ve stili koruyan 2021 modeli şimdi çarpıcı bir Siyah/Mavi tasarımla geliyor.
vive pro 2 özellikleri ve yenilikleri

Vive Pro 2 Özellikleri ve Yenilikleri

Her iki göze 2,5K veren gerçek RGB alt piksel ekranlı 5K çözünürlüklü, hızlı geçişli bir panele sahip. Akıcı bir oyun deneyimi için yenileme hızı 120 Hz’e yükseltildi, ayrıca yeni özel çift lens tasarımı 120 derecelik görüş alanı (FoV) sağladığından daha geniş alanlar görülebilecek.

Gözbebekleri arası mesafe (IPD) hala küçük artışlarla manuel olarak ayarlanabiliyor, arkadaki hızlı ayarlanabilir boyutlandırma kadranı duruyor ve HTC, daha uzun oyun deneyimi oturumları için rahat olması adına ağırlık dengesinin eşit olarak dağıtılmasını sağlamış. Kendi Yüksek Çözünürlüklü Ses Sertifikalı kulaklıklarıyla birlikte geliyor, böylece kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır olacak.

ViveCon’da HTC VIVE EMEA Genel Müdürü Graham Wheeler yaptığı açıklamada, PC VR ve hepsi bir arada (bağımsız) vr gözlükleri için yeni bir ölçüt belirleyen çarpıcı 5K çözünürlük ve 120 derecelik görüş alanı ile hem işletmeler hem de tüketiciler için birinci sınıf VR’yi yeniden tanımladık.  Her piksel ve çokgen önemli olduğunda güzel akıcı görseller, konfor ve hassas izleme ile inanılmaz bir sürükleyici deneyim sunuyor” dedi.

Vive Pro 2, 1.0 ve 2.0 Baz İstasyonları, Vive Kablosuz Adaptörü, Vive kontrolörleri ve Valve Index kontrolörleri ile çalışan SteamVR ekosistemiyle tamamen uyumlu. Ayrıca, Vive Tracker’ın tüm nesilleri ve yeni Vive Facial Tracker, ile birlikte çalışacak.
vive pro 2 satış fiyatı

Vive Pro 2 Satış fiyatı

HTC Vive, hem kit hem de yalnızca VR gözlüğü formlarında satacak. Halihazırda bir SteamVR kurulumunuz varsa ve yükseltmek istiyorsanız, cihazı 659 £ GBP/ 719 USD / 739 € EUR karşılığında edinebilirsiniz. Resmi olarak 3 Haziran 2021’de piyasaya sürüldü. Tam kit olarak HTC Vive Pro 2 çıkış tarihi Ağustos ayında 1299 £ / 1399 $ / 1399 € fiyatla satışa sunulacak. Vive kontrolörleri ve Baz İstasyonu 2.0’ı içerecek.

Vive Focus 3 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yeni Bağımsız VR Gözlüğü Vive Focus 3 Özellikleri

Yorum yazın

TeknoVR