Hellsweeper VR Çok Yakında Quest 2’ye Geliyor, Fragman Burada

Stüdyo, şu anda Steam'de Erken Erişme geçti bu yıl içinde yayınlanması planlanan oyunun, bağımsız VR gözlüğü Quest 2'ye de geleceğini söylüyor.

Karen YILDIRIM
1 dakika, Okuma Süresi

Samuray tarzı aksiyon-macera oyunu  Sairento VR’nin (2018) arkasındaki geliştiriciler, devam oyunu olan Hellsweeper VR’nin de Meta Quest 2‘ye çıktığını duyurdu.

Stüdyo, şu anda Steam’de Erken Erişme geçti bu yıl içinde yayınlanması planlanan oyunun, bağımsız VR gözlüğü Quest 2’ye de geleceğini söylüyor.

Vertigo Games tarafından yayınlanan  Hellsweeper VR, bir ölümsüz rolünü üstlendiğiniz rogue benzeri bir birinci şahıs savaş oyunudur.

 Mixed Realms “Her adımın bir meydan okuma veya bir şans getirdiği yeraltı dünyasını dolaşın. Silahlarınızda ve temel büyülerde ustalaşın ya da karanlık yaratıkların amansız saldırısına kapılın,” diyor.

İçinde, çok çeşitli silahlarda ve temel büyülerde ustalık kazanma göreviniz var. Tahmin edeceğiniz gibi, yol boyunca ölümsüzleri alırken teçhizatınızı yükseltmenin büyük bir önemi var.

Stüdyonun Hellsweeper VR hakkında söyledikleri:

Mixed Realms, “Hellsweeper VR, ilk oyunumuz Sairento VR’yi hayranlar arasında büyük bir başarı haline getiren şeyi geliştirme arzumuzdan ortaya çıktı” diyor. “ Sairento’nun temel bir ilkesi üzerine inşa etmek istedik, duvarda koşma, güç kayması, ters taklalar ve daha fazlasını sunan yoğun, engelsiz bir hareket sistemi, tüm bunları yarı gerçekçi fizikle atari tarzı aksiyonu geliştirirken, çekmenize izin verir.

Aşağıdaki yeni fragmana göz atın:

You may also like

TeknoVR