Half-Life: Alyx Bir Yıla Özel %40 indirim

Half-Life: Alyx VR FPS oyunu

Şüphesiz mevcut en iyi sanal gerçeklik (VR) oyunu olan Half-Life: Alyx piyasaya sürmesinin üzerinden 12 ay geçtiğine inanabiliyor musunuz? Destansı bilim kurgu VR FPS oyunu, çok sayıda ödül kazandı ve SteamVR uyumlu bir VR gözlüğe sahipseniz ve henüz oynamadıysanız, Half-Life: Alyx şu anda satışta ve % 40’lık bir indirim var

Half-Life: Alyx Bir Yıla Özel %40 indirim

Şimdiye kadarki en büyük indirim diyebiliriz. Steam Kış İndirimi’nde % 25 oranında bir indirim yapılmıştır.  VR FPS olarak bu zamana kadar oyunculardan % 98’lik pozitif derecelendirme aldı. Geçtiğimiz hafta sonu 2021 SXSW Gaming Awards Yılın VR Oyunu ödülünü de evine götürdü.

Bu ödüller IGN tarafından sunuldu ve Valve’den Robin Walker, Half-Life: Alyx’in gelişimini tartışan etkinliğin bir parçası olarak . Ekibin, VR oyununun sonuna şüpheyle yaklaşırken şu yanıtı aldıklarını açıkladı: “Yani evet, insanların hikayeye verdiği tepki ve sonunda yaptığımız anlatı seçimleri gerçekten canlandırıcı oldu.”

Bu Yeni VR FPS oyun birçok yönden önemliydi, sadece VR’ın neler yapabileceğinin bir vitrini olarak değil, aynı zamanda franchise hayranlarına son oyun olan Half-Life 2: Episode olarak oynayacakları bir şeyler verdi.

Half-Life: Alyx incelemesi hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz.

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

VR Skater Erken Erişim Tarihi 30 Nisan

Mina

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More