HABER

Final Assault VR RTS – Gerçek Zamanlı VR Strateji Oyunu

. Kıdemli geliştiriciler Phaser Lock Interactive tarafından geliştirilen yeni bir gerçek zamanlı VR strateji (RTS) oyunu. Geçmişte, ekibin vizyonundan etkilenmiştik. Oldukça başarılı çalışmalar yaparak güzel oyunlar çıkarmıştı.

Phaser Lock, oyunun 12 Şubat 2019’da Early Access’te başlayacağını duyuruyor. Rift ve Vive arasında 14 farklı haritada çapraz platform ile oyunu oynama şansı bulabileceksiniz. Tek oyunculu modu, Mart ayında gerçekleşecek olan tam lansman öncesinde geliyor.

Final Assault VR. Savaşa katıl, savaşı kazan!

Final Assault VR, 2. Dünya Savaşı temalı RTS oyundur, Sanal Gerçekliğin gücünden yararlanmak için temelden inşa edilmiş güzel bir . Savaş, 360 derece alanda etrafınızda dolaşırken, savaş alanını güçlendirin. Gökyüzünden yağan mermiler, pırıltılar ve dinamik dövüşleri sırasında patlayan devasa savaş esnasında cipleri, tankları ve topları komuta edin.

Birliklerinizi düşman bölgesine doğru ilerletirken hava saldırılarını ve bombalama hareketlerini gerçekleştirin. Kesin, doğrudan dövüş için yollar çizerek birimlerinizi kontrol ederek yönlendirebilirsiniz.

Stratejik kararların, hızlı düşünme ve hızlı VR oyun refleksleri gerektiren sonuçları olacak. Klasik RTS oyunlarına bu yeni yaklaşım, sadece VR’de bulunabilecek zorlayıcı ve sürükleyici bir ortam ile daha geniş alanları kontrol ederek, rakibinize üstünlük sağlayın.

 

 

  ÇİN VR MARKETİNİ BENZERSİZ YAPAN 4 ŞEY

Benzer İçerikler

Lionsgate Ve Unity Yeni Film İçin Jigsaw VR Deneyimini Oluşturuyor

Black Box VR Fitness Deneyimi

AR/VR pazarı 2022 yılına kadar 32,9 milyar dolara ulaşacak

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir