Boneworks, Bonelab Moduyla Artık Quest ile Oynanabilecek

PC VR'a Özel 'Boneworks', Bu Ücretsiz 'Bonelab' Modu Sayesinde Artık Tamamen Quest'te Oynanabiliyor

1 dakika, Okuma Süresi

Stress Level Zero’nun fizik odaklı PC VR nişancı oyunu Boneworks (2019), Quest’e özgü bir oyun değil ancak Bonelab (2022) için  ‘Labworks’ adı verilen üçüncü taraf modu sayesinde oyunun tamamını oynayabilirsiniz. Quest’teki kampanya; PC’ye gerek yok.

‘Volx64’ mod yapımcısı tarafından geliştirilen Labworks, artık Bonelab’da Quest 2/3/Pro’da oynanabilen Boneworks harekâtının tamamını içeriyor.

Bonelab, Quest’te  mevcut olmasının yanı sıra Steam ve Meta PC aracılığıyla PC VR gözlükleri için mevcuttur ; bu, Boneworks  kampanyasının tamamını burada da oynayabileceğiniz anlamına geliyor.

Volx64, Boneworks kampanyasının tamamının taşınmasının neredeyse iki yıl sürdüğünü söylüyor; bu, oyundaki 12 seviyenin tamamının yanı sıra bir dizi kampanya dışı/korumalı alan seviyesini de içeriyor. Labworks’ü  çalışırken görmek için aşağıdaki fragmana göz atın

Labworks’ü PC’ye veya Quest’e yükleme konusunda yardıma ihtiyacınız olursa volx64’te kullanışlı bir video kılavuzu var. Gerekli indirmelere ek olarak, mod.io sayfasında, tam talimatlar da bulunmaktadır.

TeknoVR