Bean Stalker VR, PC VR Oyuncuları İçin Macera Oyunu

Bean Stalker VR ile, muazzam dikeylik, sanal alan benzeri unsurlar ve sürekli değişen görevler ve zorluklarla prosedürel olarak oluşturulmuş rastgele dikey dünyalar içeriyor. Bir görevi asla iki kez çözemeyecek veya her seferinde farklı bir macera yaşacaksınız

3 dakika, Okuma Süresi

Bir masaldan ilham alınan Bean Stalker VR macera oyunu, ünlü masallar oyun geliştiricileri için harika bir ilham kaynağı olabiliyor. VR Storm Studio, Bean Stalker (sihirli fasülye) adlı hikayeyi ilham alarak PC VR gözlükleri için sanal gerçeklik (VR) dünyasına kazandırmak için çalışmalar yapıyor.

Şu anda erken erişim geliştirme aşamasında olan Bean Stalker, bu efsanevi bitkiyi yükseltmek, yolda karşılaştığınız çeşitli yaratıklarla savaşarak zirveye ulaşmaya çalışacaksınız. Fasulye sırığının prosedürel olarak şekillenmesi ve birbirinden farklı dallarının olması sayesinde, her seferinde yeni bir rota bularak yolunuza devam etmeniz gerekiyor.

Bean Stalker VR Macera Oyunu

bean stalker vr pc vr oyunculari icin bir masal macerasi scaled

Bu sarmal bitkide, her bir dala fiziksel olarak tırmanabilir veya daha yüksek dallara sıçramak için çengel tutma aletini kullanabilirsiniz. Uçan böceklerden sekiz ayaklı dostlara kadar her yaprağın arkasına saklanan yaratık türlerini göz önünde bulundurduğunuzda, siz de dahil olmak üzere her şey hayatta kalmak için savaşıyor.

Bu, maceranıza yardımcı olacak bol aksiyon ve silah çeşidi (kılıçlar, tatar yayları, kalkanlar ve el bombaları) içeren bir cephanelik bulunmakta. Ne kadar yükseğe tırmanırsanız, o kadar değerli kaynaklar bulabilir ve bu kaynaklar ile, en tepedeki ruhla yüzleşmeden önce aletler ve faydalı eşyalar yapmak için kullanılabilirsiniz. Oyundaki meslek yeteneği oldukça işlevsel, yalnız topladığınız kaynaklar ile yeni bir silah yada nesne yapmak için tekrar başa dönmeniz anlamına geliyor, sonra baştan tekrar tırmanmaya başlamalısınız.

bean stalker vr pc vr oyunculari icin bir masal macerasi 1 scaled

Mutlak en iyi ganimeti elde etmek istiyorsanız, lezzetli özsu bulmak için ağaçların arasında dolaşan birçok farklı yaratıkla savaşmanız gerekecek. Buna dev örümcekler ve insan yiyen bitkilerden kana susamış kartallara ve kızgın arı sürülerine kadar bir çok farklı yaratık dahil. Yenmek için özel hazırlık gerektiren birkaç boss bile var. 

Bean Stalker, her biri kendine özgü ortamı ve iklimi olan, tırmanmak için birkaç farklı fasulye sırığına sahip. Buna donmuş çorak arazi, güneşte pişmiş çöl ve havadar tropik cennet ortamı dahil. Hangi konumu seçerseniz seçin, oyunun prosedürel oluşturmayı kullanması sayesinde türünün tek örneği olan bir macera ile karşılacaksınız. Başlığınızı her taktığınızda, size rastgele oluşturulmuş bir fasülye sırığı ve yeni bir görev grubu sunuluyor.

bean stalker vr pc vr oyunculari icin bir masal macerasi 2 scaled

VR Oyun, muazzam dikeylik, sanal alan benzeri unsurlar ve sürekli değişen görevler ve zorluklarla prosedürel olarak oluşturulmuş rastgele dikey dünyalar içeriyor. Bir görevi asla iki kez çözemeyecek veya her seferinde farklı bir macera yaşacaksınız, bu yüzden oyununuzun en iyi fotoğraflarını çekmeyi unutmayın,” diyor resmi Steam sayfasında.

Bean Stalker şu anda Steam Erken Erişim’de 29.99$ karşılığında erken erişimde . Daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR