Araç İçi VR Eğlence Sistemi Holoride İle Tanışın

Sürücülerin nihayet Motorverse'in heyecanını kendileri için yaşamaları için daha heyecanlıyız. Holoride araç içi eğlence sistemi ile artık yolculuklar daha eğlenceli geçecek.

2 dakika, Okuma Süresi

Holoride, Almanya’da araç içi VR eğlence sisteminin lansmanını duyurdu. Audi araçlarına sahip olanlar, artık arabalarında oyun oynayabilecek, internette gezinebilecek ve daha fazlasını yapabilecekler “hareket halindeyken ortamı bir sanal alana” dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeyi içeren şirketin Öncü Paketini satın alabilirsiniz.

Holoride, direksiyon, frenleme ve hızlanma dahil olmak üzere gerçek zamanlı araç verilerinin benzersiz kullanımı sayesinde rakip sanal gerçeklik sistemlerinden ayrılıyor. Sistem, aracın hareketine olduğu kadar kullanıcıya da tepki veren, bir interaktif ve pasif uygulamalar dizisine sahip. Bu sizi sadece bir deneyime sokmakla kalmıyor, aynı zamanda hareket tutulmasını da azaltmayı vaat ediyor.

Araç içi VR eğlence sistemi olan Holoride ile, Motoverse’e hoşgeldiniz.

Holoride CEO’su ve kurucu ortağı Nils Wollny, resmi bir açıklamada, “Son birkaç on yılda otomotiv teknolojisindeki inanılmaz gelişmelere rağmen, yolcu deneyimi ve araç içi eğlence büyük ölçüde aynı kaldı” dedi. “Holorid’in piyasaya sürülmesiyle, araç içi eğlence deneyimini yükseltmekle kalmıyoruz; Hareket halindeyken zamanınızı nasıl geçireceğinizi yeniden tanımlıyoruz. 

Pioneers Paket içeriği:

  • HTC VIVE Flow: Bir Android akıllı telefon tarafından desteklenen hafif VR gözlükleri.
  • 8BitDo Pro 2 Gamepad: Sanal içerikle etkileşime girmenizi sağlayan klasik bir gamepad.
  • Güvenlik kayışı: Özellikle engebeli sürüşler sırasında ek bir güvenlik katmanı sağlamak için emniyet kemerinize bağlanan şık kayışlar.
  • Holoride platformuna bir yıllık abonelik (ilk yıldan sonra aylık 19,99 EUR).

araç i̇çi vr eğlence sistemi holoride

Holoride lansmanında tek bir oyuna sahip olacak: Cloudbreakers: Leaving HavenI Could You To Die serisinin ve Between Us VR’nin arkasındaki ekip olan Schell Games tarafından geliştirilen bu üçüncü şahıs aksiyon nişancı, bir drone pilotu rolünü üstlenmenizi ve dünya çapında yapay zeka (AI) dalgalarıyla savaşmanızı sağlıyor.

Oyun oynamanın yanı sıra holoride, akıllı telefon ekranınızı yansıtmanıza ve 180 inçlik devasa bir sanal monitörde en sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan özel bir web tarayıcısına da sahip. Şirket yakın zamanda kütüphanesine çeşitli, eğitici eğlence içerikleri de dahil olmak üzere yeni oyunlar ve uygulamalar eklemeyi planlıyor.

Holoride Pioneers paket fiyatı

Almanya’da 699 EUR karşılığında satılacak. Daha önce belirtildiği gibi, sistem şu anda Audi A4, A5, A6, A7, A8, Q5, Q7, Q8, Audi e-tron, Audi e-tron Sportback ve Audi e- dahil olmak üzere belirli Audi araçlarıyla uyumludur.

Araç gereksinimleri hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz .

Yorum yazın

TeknoVR