WWDC 2022’den Önce, Apple AR Ticaret Kartlarını Sundu

2 dakika, Okuma Süresi

WWDC 2022, Apple AR Ticaret Kartları. Bu yılki etkinlik, şirketin birkaç heyecan verici açıklama yapması beklenen büyük bir etkinlik olacak şekilde ilerliyor. Bu, potansiyel bir yeni Macbook Air’in yanı sıra, iPhone’dan Apple Watch’a kadar sürekli büyüyen iOS cihazları dizisi için bir dizi büyük yazılım güncellemesini içeriyor.

apple ar ticaret kartları

Geçmişteki etkinliklerde olduğu gibi, Apple bu yılki etkinlikten önce takipcileri heyecanlandırmak için etkileşimli bir AR paskalya yumurtası yayınladı. Geçen yıl şirket, bozulmamış bir dağ gölü içeren yüzen bir AR elması çıkarırken, bu yıl Apple, çeşitli Memoji karakterlerini içeren bir AR ticaret kartları koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Apple AR Ticaret Kartları Nasıl Alırım?

Bu sanal destek paketine erişmek için tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzdan şirketin Etkinlikler web sitesini ziyaret etmek ve Memoji karakterine dokunmak. Web sitesi daha sonra bir sanal kart paketi göstermeden önce akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak gerçek dünya ortamınızı taramanızı isteyecektir.

apple ar ticaret kartları

Dijital güçlendirici paketine dokunmak, her biri AR’de ayrı ayrı incelenebilen üç benzersiz kartı ortaya çıkaracaktır. Desteye her dokunduğunuzda bir avuç yeni kartın kilidini açacaksınız. Toplamda 9 kart var. Bu dijital koleksiyonlar, AR işlevini kaldırmak için “Nesne” modunda da görüntülenebilir.

WWDC 2022, 6 Haziran Pazartesi günü sanal olarak başlayacak. İlgilenenler buradan resmi canlı yayını izleyebilirler. Geçen hafta şirketin etkinliği, merakla beklenen VR/AR gözlüğünü ve realiteOS platformunu ortaya çıkarmak için kullanabileceğine dair söylentiler dolaşmaya başladı. Ancak TF International Securities’den bir analist olan Ming-Chi Kuo’ya göre, cihaz bu yılki etkinlikte görünmeyecek.

 

Yorum yazın

TeknoVR