Zed, Cyan Studios Tarafından Yayınlanacak Atmosferik Bir VR Macera Oyunu.

1 dakika, Okuma Süresi

Myst, Riven ve VR adventure Obduction’ın yaratıcıları Cyan Studios geri döndü. Dubbed Cyan Ventures adlı isim ile bu sefer yayıncı olarak. Yüksek kaliteli atmosferik oyun tarzı ile ilk eserleri Eagre Games’den Zed

VR Macera Oyunu

Basın açıklamasına göre:

ZED VR macera oyunu, umutsuzca parçalanmış anıları yeniden birleştirmeye çalışan muzdarip bir sanatçının hikayesidir. Oyuncu, sanatçının torunu için sevgi dolu bir hatıra ve son mirası geride bırakacak kadar anlamlı görüntüler oluşturmasına yardımcı olma umuduyla, sanatçının parçalanan aklının hayallerini araştırıyor.

Bu deneyim, macerayı, zengin bir anlatıyı, heyecan uyandıran duyguyu ve fantastik dünya keşiflerini harmanlıyor.

zed screenshot 1

zed vr macera oyunu

ZED, Skymap Games ile birlikte geliştirilen ve Joe Fielder (Bioshock Infinite, The Flame and Flood) ve David Chen (Metal Gear Solid serisi, Narcosis) tarafından birlikte yazılan Chuck Carter’ın vizyonudur.

Oyun, usta seslendirme sanatçısı Stephen Russell’ın (Hırsız, Skyrim ve Fallout serisi) perçinleme performansı da dahil olmak üzere olağanüstü bir oyuncu kadrosundan etkileyici sesler sunuyor.

Sadece ekibinin tecrübesine dayanarak, kesinlikle dikkat çekecek bir oyun gibi görünüyor. Henüz kesin bir yayınlanma tarihi yok.

Obduction’ı piyasaya sürdükten sonra, Cyan’ın bir sonraki oyunu olarak en son duyduğumuz Firmament olacak.

Bu bahar aylarında Rift, Vive için çıkacak.

Yorum yazın

TeknoVR