World Of Mechs, Quest 2’ye geliyor. Fragmanı Yayınlandı

World Of Mech, Devasa robotların kokpitine geçerek kıran kırana savaşa hazır mısınız?

Feyza DURMAZ
1 dakika, Okuma Süresi

Oyun stüdyosu Studio 369’un son çalışması “World Of Mechs” bugün ilk fragmanını yayınladı ve Meta Quest 2 platformu için yayınlanacağını duyurdu.

VR Oyunda oyuncular, gizli cihazlar, mayın tuzakları, radar bozucular ve daha fazlasına sahip benzersiz yeteneklere sahip 32 farklı büyük ölçekli makineyle savaşacak. Savaş kazanıldığında, ganimet hız, zırh ve silahlar dahil olmak üzere makinenin çeşitli öğelerini yükseltmek için de kullanılabilecek.

Oyun tek ve çok oyunculu modlar sunuyor. Tek oyunculu modda 20 görev bulunuyor. Oyuncular Boss’lara karşı savaşabilir ve kazandıktan sonra mecha’larını kendileri alabilirler. Çok oyunculu mod, birbirine karşı savaşmak için 4 oyunculu takımlara bölünmüş 8 oyuncudan oluşur. 5 haritanın yanı sıra takım rekabeti, hakimiyet, saldırı ve VIP olmak üzere 4 oyun modu bulunmakta.

2020 yılında kurulan Studio 369 genç bir stüdyo gibi görünüyor. Aslında ekip üyeleri Activision, Epic Games, Paramount Pictures, SONY gibi birçok büyük şirkette çalışmış ve ayrıca Fortress Night” için de çalıştılar.

You may also like

TeknoVR