Walking Dead VR Devam Serisi Geliyor

2 dakika, Okuma Süresi

Skydance Interactive, Robert Kirkman’ın popüler çizgi roman serisine dayanan ödüllü hayatta kalma-korku VR oyunu Walking Dead VR devam serisi olan The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution resmi olarak duyurdu.

2020’de büyük VR platformlarında piyasaya sürülen Saints & Sinners, ‘Rezerv’ olarak bilinen gizli bir askeri sığınakta korunan, çok aranan bir malzeme önbelleğini aramak için kıyamet sonrası New Orleans’ın zombi istilasına uğramış sokaklarını keşfetmenizi sağlıyor.

walking dead vr devam serisi

Yol boyunca, oyun tarzınıza veya ruh halinize bağlı olarak savaşabileceğiniz veya arkadaş olabileceğiniz, hayatta kalan insanlardan oluşan birçok grupla karşılaşacaksınız. Hedeflerine ulaşmak için bu grupları birbirleriyle karşı karşıya getirebilirsiniz. Acımasız açık dünya ortamlarının sizi aldatmasına izin vermeyin; Saints & Sinners bir RPG olduğu kadar aynı zamanda bir bulmaca oyunudur.

Chapter 2: Retribution  Fransız Mahallesi’nin yıpranmış kalıntılarını bir kez daha keşfederken sizi ‘Turist’ rolüne geri döndürecek. Skydance’e göre, bu bir DLC güncellemesi değil, orijinal oyunun tam teşekküllü bir devamı. Savaşacak yeni düşmanlar, keşfedilecek ortamlar sizi bekliyor.

Walking Dead VR Devam Serisi

Chris Busse, “Geçtiğimiz iki yıl The Walking Dead: Saints & Sinners için çok güzel geçti ve oyunun bugünkü başarısına yardımcı olan oyuncu topluluğunun devam eden desteği için minnettarız” dedi. “Bölüm 2’yi duyurmaktan heyecan duyuyoruz ve oyuncuların Fransız Mahallesi ve ötesinde onları bekleyen yeni maceraları keşfetmelerine izin vermek için sabırsızlanıyoruz.”

Resmi Oculus bloguna göre Chapter 2: Retribution, lansman sırasında Quest gözlüklerine sunulacak. Şirket, duyuruyu, orijinal Saints & Sinners’ın 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana 60 milyon doların üzerinde gelir elde ettiğini açıklayarak tamamladı.

Yorum yazın

TeknoVR