VRChat Rakibi ‘Resonite’ Bu Hafta PC VR’ye Geliyor

1 dakika, Okuma Süresi

Meta veri uygulaması Neos VR’nin arkasındaki baş yaratıcının sunduğu yeni bir sosyal VR platformu olan Resonite , bu hafta SteamVR başlıklarında erken erişime açılacak.

Resonite’ın 6 Ekim’de saat 21:00’de, Steam’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Geliştirici, uygulamanın artık Erken Erişime ilk adımlarını atmaya hazır olduğunu söylüyor:

“Önemli sorunların çözüleceğinden emin olduğumuz bir noktaya ulaştık ve genel olarak hepinizi daha fazla bekletmemeyi ve lansmanı geciktirmemeyi tercih ediyoruz. Muhtemelen hâlâ bazı aksaklıklar olacak, ancak zaman geçtikçe bunları düzelteceğiz,” diye duyurdu stüdyo Patreon’da .

“Yeni platformu açmaktan ve çalışmalarımızı deneyimlemekten büyük heyecan duyuyoruz. Gelecekte de sizin için yeni daha çok şeyimiz var. Lansman, bu yeni dijital evrenin daha yeni başlangıcı ve sizin yardımınız ve desteğinizle, uzun yıllar (ve umarız onlarca yıl) geleceğe doğru şekillenmeye ve genişlemeye devam edeceğiz.”

Metaverse platformu şu anda Patreon aracılığıyla ayda 25.000 doların üzerinde para topladığı için Resonite zaten destekçiler arasında yankı bulmuş gibi görünüyor. Steam’e buradan göz atın.

Uygulamanın Steam açıklamasında şöyle yazıyor: “İster sıradan bir sohbette, oyun oynayarak ve sosyalleşerek dünyanın dört bir yanındaki insanlarla yankılansın, ister sanattan karmaşık oyunları programlamaya kadar herhangi bir şey yaratırken birbirinizle dalga geçin, burada yerinizi bulacaksınız. ”

Neos VR gibi Resonite de ağırlıklı olarak uygulama içi içerik oluşturmaya odaklanıyor ve kullanıcıların kendi etkileşimli avatarlarını, sanatlarını, gadget’larını ve “karmaşık etkileşimli dünyaları ve oyunlarını” oluşturmalarına olanak tanıyor.

Yorum yazın

TeknoVR