VR Spor Oyunu Racket: Nx Level Editor ile Kendi Arenalarınızı İnşa Edin

2 dakika, Okuma Süresi

VR spor oyunu Racket: Nx tek başınıza veya bir arkadaşınızla dev squash arenasında yoğun bir spor antrenmanı yapmanızı sağlayacak. Bugün Racket: Nx, oyuncuların için yeni Seviye Oluşturucu ile kendi arenalarını oluşturmalarına izin vererek içeriğini büyük ölçüde genişletiyor.

VR Spor Oyunu Racket: Nx Level Editor Güncellemesi

Racket: Nx Level Editor ile şut zorluklarını istediğiniz gibi oluşturabileceğiniz kendi ayrı ortamıdır. Altıgen karoların tam seçimi mevcut, böylece maksimum puanlama potansiyeli için sağlık ve puan unvanlarıyla dolu duvarlara sahip olabilir veya enerjiyi azaltmak ve oyuncuları hızlı bir şekilde yenmek için birkaç kafatası oyunu açarak zorluğu artırabilirsiniz. Ayrıca, işlemlere biraz stil katmak için birkaç sınır seçeneği bulunmakta.

vr spor oyunu racket: nx level editor

One Hamsa, esasen başlıklar için bir boyama aracı yarattı, birini seçin ve çizmeye başlayın. Daha sonra her dalgaya güçlendirmeler ekleyebilir veya çıldırabilirsiniz, eğer çok istekliyseniz 30 dalga ekleyebilirsiniz!

Seviyenizi oluşturduktan sonra devam edin ve herkesin denemesi için yayınlayın. Topluluk beğenirse oy kullanabilirler ve seviyelere gelecekteki aylık zorluklarda yer alma şansı verilebilir. Belirli veya rastgele kreasyonları arama yeteneği ile diğer oyuncuların oluşturduğu seviyelerini aramayabilir ve istediğinizi kullanabilirsiniz.

VR oyunu, Squash gibi iç mekan raket oyunlarının fütüristik bir yorumu ve sizi bir sürü ışıklı duvarlar ile oluşmuş dev bir cam kubbenin içine sokar. İster solo, ister çok oyunculu, ister eşli oynuyor olun, amaç her dalgayı olabildiğince hızlı geçmek ve her yöne vurabileceğiniz canlı bir topla puan karolarını temizlemektir.

Söylemeye gerek yok, Racket: Nx oynarken biraz yer açmanız gerekiyor, çünkü çok hızlı bir şekilde rekabet etmeniz gerektiği durumlarda etraftaki herhangi bir cisime çarpmanız hoş olmayacaktır.

Raket: Nx , Oculus Quest, Oculus Rift, HTC Vive, Valve Index ve Windows Karma Gerçeklik başlıkları için mevcut ve Level Builder ücretsiz güncelleme olacak. Denemediyseniz, şu anda Steam’de mevcut olan ücretsiz bir demosu var . Racket: Nx ile ilgili daha fazla güncelleme için TeknoVR’ı takip edin

Yorum yazın

TeknoVR