VR Social Platform Rec Room NBA ile Ortaklık Yapacak

Sahaya çıkıp diğer oyunculara karşı basketbol oynayabilir, NBA aksesuarlarıyla avatarlarınızı özelleştirebilirsiniz.

2 dakika, Okuma Süresi

Rec Room NBA ortaklığı. Popüler VR sosyal platformu Rec Room, 2022 NBA sezon sonu boyunca gerçekleşecek özel bir oyun içi etkinlik için NBA ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Ana Rec Center lobisinde, artık 2022 NBA playofflarını kutlamak için tasarlanmış çeşitli yeni basketbol temalı içerikler bulacaksınız.

Sahaya çıkıp diğer oyunculara karşı basketbol oynayabilir ve Chicago Bulls’tan Los Angeles Lakers’a kadar her NBA takımı için 30 yeni forma da dahil olmak üzere çeşitli resmi NBA aksesuarlarıyla avatarınızı özelleştirebilirsiniz. Potayı smaçlamak için etkileşimli bir NBA temalı basketbol oyunu bile var.

Rec Room NBA ortaklığı

Bu yeni içerik, Meta QuestPC VR ve PlayStation VR dahil olmak üzere tüm Rec Room VR platformlarının yanı sıra PCXboxPlayStation ve mobil ( iOS ve Android ) gibi VR olmayan platformlarda da ücretsiz olarak sunuluyor.

Rec Room’un NBA ile ortaklığı, büyük markalar ve metaverse platformları arasında yapılan birçok ortaklığın sadece bir başka örneği. Kısa bir süre önce, fast-food zinciri Wendy’s, Meta’nın (eski adıyla Facebook) Horizon Worlds metaverse’inde ‘The Wendysverse’ adlı kendi sanal dünyasını piyasaya sürdü. Bundan önce Nike, popüler çocuk platformu Roblox içinde kendi Nikeland sanal dünyasını başlattı. 

Yorum yazın

TeknoVR