VR Shooter Rogue Ascent, Quest İçin Twitch Entegrasyonu Ekliyor

Rogue Ascent artık yerleşik Twitch entegrasyonuna sahip, bu da canlı oyun akışı yapmanıza, izleyicilerle iletişim kurmanıza ve benzersiz oyun içi etkinliklere erişmenize olanak tanıyor.

2 dakika, Okuma Süresi

Piyasada Rogue Ascent gibi çok az VR oyunu var. Bu benzersiz VR Shooter oyunu, ellerinizi tabancalara dönüştürerek, delicesine havalı silahlardan oluşan bir cephanelik kullanarak düşmanları patlatmanızı sağlıyor. Oynamak için hareket kontrolörleri gerekmiyor, ancak isterseniz kontrolleri de kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte, el izleme oyunun ana özelliği. Kalkan yapmak için ellerinizi kaldırabilir, açık avucunuzu kullanarak kapıları açabilir ve gadget envanterinizi kaydırabilirsiniz.

Bu yeterince havalı değilmiş gibi, Rogue Ascent artık yerleşik Twitch entegrasyonuna sahip, bu da canlı oyun akışı yapmanıza, izleyicilerle iletişim kurmanıza ve benzersiz oyun içi etkinliklere erişmenize olanak tanıyor.

VR Shooter Rogue Ascent el izleme ile daha konforlu bir oyun sunuyor

Nooner Bear Studio’nun Oyun Yaratıcısı ve CEO’su Jordan McGraw, resmi bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Teknolojide doldurabileceğimi fark ettiğim bir boşluk gördüğüm için yerel Twitch akışı sunmak istedim. Bilgisayar ekranında sohbeti okumak için birkaç dakikada bir gözlüğü kaldırmak zorunda kalan bir yayıncıyı izledikten sonra, daha iyi bir yol olduğunu anladım.“

vr shooter rogue ascent

El izlemeli çoğu VR deneyimi, izleme tutarsızlıklarını önlemek için biraz daha yavaştır. Rogue Ascent, hızlı oynanışı ve şaşırtıcı derecede doğru izleme yetenekleriyle diğer VR oyunlardan ayrılıyor.

Twitch’i Rogue Ascent’e eklemek, oyuncu ve izleyici deneyimini benzersiz bir şekilde birleştiriyor. Bir süredir oyuncular ve Twitch kullanıcıları için yoğun bir şekilde talep edilen bir özellikti ve McGraw’ın oyuna dahil etmek istediğini daha önce bildirmişti. Bu özellik tek başına oyuncular, yayıncılar ve VR yaratıcıları için çok büyük. Ancak McGraw bu anlamda el izleme sistemini daha iyi bir şekilde kullanarak bu fırsatı güzel değerlendirdi.

vr shooter rogue ascent

Yaratıcı ekibin gözünde Rogue Ascent , Quest el takip teknolojisinin sınırlarını zorlamak için tasarlanmış bir sanal alan deneyimi.

Clique Games’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Brandon Egolf – Rogue Ascent’in VR yayın ortağı. “VR İçerik üreticilerinin geçimlerini sağlamalarına doğrudan yardımcı oluyoruz ve onlara katılımlarını ve büyümelerini artırmaları için kemerlerinde başka bir araç veriyoruz. Rogue Ascent, İçerik Oluşturucuların kanalları için VR içeriği oynatmaya başlamak için bekledikleri bahane,” dedi

Rogue Ascent’teki Yerel Twitch entegrasyonu hakkında daha fazla bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Rogue Ascent, App Lab da 19.99 dolara Meta Quest’te alabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR