VR MMO OrbusVR Reborn Çıkış Tarihi

OrbusVR'yi oynayarak muhtemelen PC MMO'ların ilk günlerine döneceğiz

1 dakika, Okuma Süresi

Geçen yıl OrbusVR Reborn, MMO’yu tamamen yeniden oluşturarak, VR MMO olarak bu kategorinin “temelini yeniden canlandıran” olarak ortaya çıktı. OrbusVR: Reborn, 2019 Nisan ayında resmen yayına girecek. Yeni görseller, yeni sınıflar, yeni mekanikler ve tonlarca yeni özellik ile, sıradan bir oyun olmaktan ziyade bir netice veya tam revizyon olabilir.

OrbusVR, tüm amaçlar için ilk VR MMO oyunu diyebiliriz. Açıkçası, AltspaceVR gibi bazı deneyimler onu ön plana çıkarabilir ve gelecek yıllarda VR’da çok sayıda MMO görebiliriz . Ancak OrbusVR, başarılı bir Kickstarter kampanyasından sonra piyasaya çıkan ilk oyun olarak tacı elinde tutuyor. Bu, satın alarak oynayabileceğiniz bir MMO’dur, yani bir kez satın aldığınızda, World of Warcraft veya Final Fantasy XIV’te olduğu gibi aylık abonelik ücreti ödemeniz gerekmez.

VR MMORPG OrbusVR Reborn

Herşeyden önce bu oyunun arkasında dünyadaki yüksek üretim değerlerine sahip oyunları yapan firmalar kadar büyük bir ekip yok. Küçük bir ekip ile VR MMO oyun çıkarma çabası sonucunda. İyi çalışan, şık bir sanat tarzı olan ekip ile gerçekten güzel işler başarılmış. Ek olarak, sunucular anlık olarak bir kaç düzine oyuncuyu aynı alanda tutacak, bu yüzden MMO kısaltmasının ”Devasa” olan kısmı burada biraz sıkıntılı olacak.

41e9a415a5171d76f29ed7d776026523 original
ObusVR MMO

Herşeye rağmen VR MMO tecrübesi yaşayacak olmamız ve bu ilk adımın olması sevindirici bir durum. OrbusVR’yi oynayarak muhtemelen PC MMO’ların ilk günlerine döneceğiz Ultima Online, EverQuest gibi ilk MMO deneyimlerini denemiş biri olarak, yeni bir serüvene başlamak güzel olacak.

OrbusVR, yeni özellikler ve daha fazlasından haberdar olmak için buradaki resmi web sitesine bakın

Yorum yazın

TeknoVR