Beklenen VR Macera Oyunu Behemoth, 2024’ün Sonlarına Ertelendi

Stüdyo, UploadVR ile gecikmeyi doğruladı ve oyunun artık yeni bir isme sahip olduğunu da belirtti: Skydance's Behemoth.

1 dakika, Okuma Süresi

VR Macera Oyunu Behemoth yeni adı Skydance’s Behemoth.  The Walking Dead: Saints and Sinners’ın arkasındaki geliştirici stüdyo Skydance Interactive, bir sonraki VR oyunu Behemoth macera oyununun  bir yıl ertelendiğini ve 2024’ün sonlarında tüm önemli kulaklıklara gelmesinin planlandığını açıkladı.

Stüdyo, UploadVR ile gecikmeyi doğruladı ve oyunun artık yeni bir isme sahip olduğunu da belirtti: Skydance’s Behemoth.

İlk olarak geçen yılın bu zamanlarında Meta Connect 2022’de tanıtılan yaklaşan VR macerası, sizi stüdyonun “sakinlerinin delirdiği ve şehirlerin harabeye döndüğü, bir zamanlar görkemli bir imparatorluğun vebayla dolu çorak arazisi” olarak adlandırdığı yere götürüyor. Hikaye odaklı harekatta Behemoths adı verilen devasa devlerle savaşıyorsunuz.

vr macera oyunu behemoth

Stüdyo ayrıca oyunun (yukarıda) devam eden tek bir görüntüsünü yayınladı; bu, söz konusu devlerden birini daha net bir şekilde gösteriyor.

Behemoth Quest’e (muhtemelen 2/3/Pro), PSVR 2’ye ve PC VR’ye 2024’ün sonlarına doğru gelecek. Bu arada, oynanışın stüdyonun diğer kafa karıştırıcı macerası The Walking Dead’e  göre nasıl bir performans sergileyeceğini merakla bekliyoruz.

VR Macera Oyunu Behemoth

2022’nin sonlarında vizyona girecek VR macera oyunun sinematik fragmana aşağıdan göz atın.

Yorum yazın

TeknoVR