VR Dizisi The Faceless Lady Geliyor.

Canlı Aksiyon VR Dizisi 'The Faceless Lady' Gelecek Ay 'Horizon Worlds'de Başlayacak

2 dakika, Okuma Süresi

VR dizisi The Faceless Lady çok yakında izleyicileri ile buluşacak. Piyasada çok sayıda canlı aksiyon VR videosu var, ancak çoğu oldukça kısa, bu VR videolar genelde spora veya başka şeylere dayanıyor…  Quest’teki Meta Horizon Worlds’e çok yakında The Faceless Lady adlı bir VR korku serisi gelecek.

Meta ile ortaklaşa yürütülen ve Crypt TV, ShinAwiL ve Eli Roth  tarafından yaratılan The Faceless Lady, Cork’taki Belvelly Kalesi’nde ziyaretçileri aynalar ve yansıtıcılar aracılığıyla takip ettiği söylenen Lady Margaret Hodnett’in gerçek hayattaki on yedinci yüzyıl İrlanda döneminden esinlenmiştir.

Yaratıcılar, oyunlarını kazanacakları ya da hayatlarını kaybedecekleri bir hafta sonu yarışması için İrlanda’daki bir ortaçağ kalesine davet edilen üç çiftin ardından efsanenin “doğaüstü bir değişimle” günümüze uyarlandığını söylüyor.

VR sizisi The Faceless Lady aşağıdaki fragmana göz atabilirsiniz:

Korku dizisi, ilk iki bölümüyle 4 Nisan Perşembe günü saat 17:00 PT’de Meta Horizon Worlds’te ( yerel saatle ) VR’de yayınlanacak. Buradan LCV gönderebilir ve yayına geçmesi için bildirimlere kaydolabilirsiniz.

Ayrıca isteğe bağlı olarak Meta Quest TV’de VR olarak ve VR’de yayına girdiğinde Crypt TV’nin Facebook sayfası aracılığıyla düz ekranda da izleyebilirsiniz.

Başrollerini Tara Lee ( The Fall ) ve Staz Nair’in ( Rebel Moon ) paylaştığı The Faceless Lady kadrosunda Daisy Jelley ( How To Date Billy Walsh ), Mei Henri ( Hijack ), Ugo Onwughalu, Sophie Rebecca-Jones ve Ned Dennehy ( Peaky) yer alıyor. Körler )

Crypt TV’nin Meta ile ortaklaşa ürettiği bu sürükleyici hikaye anlatımı formatını VR’de hayata geçiren ekipte, yönetici yapımcılar Jack Davis ve Crypt TV için Darren Brandl ( The Girl in the Woods ), Eli Roth ( Thanksgiving ) ve Larry Bass yer alıyor. ShinAwiL’den Aaron Farrel. VR prodüksiyon hizmetleri Light Sail VR ve yardımcı yapımcılar Robert Watts ve Matt Celia tarafından gerçekleştirildi.

Crypt TV aynı zamanda yazar-yönetmen Eli Roth’un yeni ‘Metaverse, Sürükleyici ve Sanal’ kategorisinde En İyi Anlatı Deneyimi dalında Webby Ödülünü kazanan Meta VR özel TRICK-VR-TREAT filmiyle de tanınıyor.

Yorum yazın

TeknoVR