HTC Vive Pro 2 Full Kit Ön Siparişte

Vive Pro 2, inanılmaz görsel kalite ve konforlu tasarımı ile bir önceki versiyona göre çok geliştirildi. Valve Index ile birlikte, Vive Pro 2, bireysel kullanıcılar için de tartışmasız en etkileyici PC VR donanımı diyebiliriz.

3 Okuma Süresi

Vive Pro Full Kit 2 ön siparişe açıldı. Haziran ayında, HTC Vive’ın en yeni profesyonel seviyedeki PC VR gözlüğü olan HTC Vive Pro 2 piyasaya sürüldü. VR gözlük, 2018 versiyonuna göre geliştirilmiş çözünürlük ve yenileme hızı, 3D uzamsal ses ve daha geniş bir görüş alanı dahil olmak üzere çeşitli heyecan verici iyileştirmeler içeriyor. Yukarıda bahsedilen teknolojiyi kullanan Vive Pro 2, kristal netliğinde görseller sağlar.

htc vive pro 2 full kit fiyatı

HTC Vive Pro 2 Full Kit fiyatı

HTC Vive bugün, PC VR maceranıza başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren yeni bir paket olan Vive Pro 2 Full Kit’i duyurdu. Vive Pro 2 gözlüğüne ek olarak, paket içeriğinde iki adet SteamVR 2.0 baz istasyonu ve 2 adet el kontrol cihazı ile HTC Vive Pro 2 Full Kit fiyatı 1.399 dolar ile ön siparişe açıldı

Tam Kit için ön siparişler şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde vive.com aracılığıyla sipariş verebilirsiniz ve ilk gönderimlerin Ekim ortasında yapılması bekleniyor. Tam Kit ayrıca büyük perakendecilerden satın alınabilecek.

htc vive pro 2 full kit fiyatıVive Pro 2, inanılmaz görsel kalite ve konforlu tasarımı ile bir önceki versiyona göre çok geliştirildi. Valve Index ile birlikte, Vive Pro 2, bireysel kullanıcılar için de tartışmasız en etkileyici PC VR donanımı diyebiliriz. Aynı zamanda en pahalılarından biri. Örneğin Valve Index Full Kit, gözlük, baz istasyonları ve Vive kontrolörleri 999 dolar,  HTC Vive Pro 2 Full Kit’ten 400 $ daha ucuz. Kalite için para ödediğinizi düşünüyorsanız bu fark çok sorun olmayacaktır.

HTC Vive Pro 2 Full Kit’i şimdi 1.399$’a vive.com adresinden ön sipariş verebilirsiniz ama sadece Amerika’da yaşıyorsanız.

2 yorumlar

Sekans0 15 Eylül 2021 - 10:13

Satacak böbrekte kalmadı, mühtemelen full kitülkemizde 15 – 20 bin arasında bir rakama satılacaktır. Bu iyimser olarak düşündüğüm bir rakam bu arada

Yanıtla
Kerem.es 15 Eylül 2021 - 23:05

Htc vive gözlüklerinde kablolardan ne zaman kurtulacagiz. Facebook kablosuz bağımsız quest 2 yi çıkardı ve sürekli geliştirirken vive kullanıcı deneyiminden daha çok görüntü kalitesi ve derin bir dalış deneyimi için geliştirmeler yapıyor. Tabi bu normal kullanıcıları değilde müşteri olarak firmalara odaklanmasıda bir etken

Yanıtla

Yorum yazın

TeknoVR