Virtual Hunter VR Avcılık Oyunu İle Hayvanları Takip Et ve Avla

PC VR gözlükleri için çıkacak olan VR avcılık oyunu ile çeşitli silahları ve temel ekipmanları kullanarak, büyük veya küçük hayvanların peşinde iz sürerek avlanabileceksiniz.

2 dakika, Okuma Süresi

Önümüzdeki yıl PC VR gözlükleri için çıkacak olan VR avcılık oyunu, Virtual Hunter VR ile vahşi yaşam alanlarında çeşitli hayvanları arayarak vahşi doğayı keşfetmenizi ve avlanmanızı sağlayan yeni VR FPS oyunudur. Çeşitli silahları ve temel ekipmanları kullanarak, büyük veya küçük hayvanların peşinde iz sürerek avlanabileceksiniz.

Virtual Hunter VR Avcılık Oyunu

vr avcılık oyunu

Oyun, başlangıçta avlanacak iki tür hayvan : kızıl geyik ve Avrupa tavşanı. Kızıl geyik gelişmiş duyuları nedeniyle avlanması Avrupa tavşanı gibi daha küçük hayvanlara göre daha zor olacak, avlanırken çok dikkatli olmalısınız, dikkatli adım atmalı ve sessiz olmalısınız bu hayvanlar çok uzak mesafeden geldiklerinizi anlayabilirler. Vahşi yaşam ortamı içinde avlanırken size yardımcı olacak av kuleleri ve farklı temel ekipmanlara erişebilirsiniz.

virtual hunter vr avcilik oyunu ile hayvanlari takip et ve avla 2 scaled

Keşif yaparken kullanabileceğiniz, yay ve tüfek gibi çeşitli silahlara sahip olacaksınız. Oyun dinamikleri mümkün oldukça gerçeğe yakın şekilde hazırlanmış uzun menzilli atışlar yapabileceğiniz stabilizasyon sistemi bulunmakta, Hayvanları ne kadar yakından vurursanız o kadar hızlı yere indirirsiniz. Kullanacağınız silah ve mühimmat türü de avlanma başarınızda çok etken olacak.

Virtual Hunter VR, oyunun resmi Steam sayfasında “Mevcut sürümde, iki hayvan türü olan, çoğunlukla tamamlanmış 4x4km’lik bir açık harita var: ilk başta olacak bu iki hayvan kızıl geyik ve Avrupa tavşanı olacak” diyor . “Her ikisinin de benzersiz davranışları, özel modelleri, avlanma mekaniği, nadir kürk türleri ve kızıl geyiğin birden fazla boynuz seti var. Oyun, farklı cephane / ok türleri, çeşitli av öğeleri ve açılabilir kupa heykelleri ile üç farklı silaha sahiptir. Kapsamlı eğitim, atış poligonu ve okçuluk poligonu da bulunmakta.”

Virtual Hunter 2022’de SteamVR aracılığıyla PC VR gözlükleri için yayınlanması hedefleniyor. Şirket ilerleyen güncellemeler ile, ek hayvanlar, silahlar, öğeler ve özellikler sunmayı planlıyor.

Daha fazla bilgi için virtualhuntervr.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR