VR Battle Royale Oyunu Virtual Battlegrounds, İkinci Sezon İyileştirmeleri

1 dakika, Okuma Süresi

VR battle royale oyununun ikinci sezonu olan Virtual Battlegrounds piyasaya sürülmek üzere ve  bazı büyük güncellemeler ile gelecek.

Geliştirici Cyber ​​Dreams, 17 Aralık’ta başlayacak olan yeni sezonda yeni özellikler ekliyor ve daha fazla görsel kalite sunuyor. Özet için aşağıdaki fragmanı izleyin.

Virtual Battlegrounds İkinci Sezon Fragmanı

Yeni başlayanlar için, ikinci sezonda oyuncuların tırmanabilecekleri binalar ve konteynırların olduğu yeni bir depo bölgesi sunuyor. Ayrıca yeni bir pompalı av tüfeği var ve ekip haritaya rastgele hava efektleri bile uygulamış görünüyor.

Oyunun hayranları, oyunda da bazı görsel değişiklikler olduğunu duymaktan mutlu olacaklar. Geliştirici, oyuna biraz görsel bir destek vermek için bitki örtüsünü ve belirli varlıkları elden geçirmiş. Virtual Battlegrounds ilk sürümü oynanırlık anlamında biraz zordu bu yüzden bu ayarlamaları görmek harika olacak.

Sezonun ikinci güncellemesini ile birlikte, düşmanlarınızla aynı ortamda olacağınız bir lobi olacak. Maça başlamadan önce becerilerinizi burada geliştirebilirsiniz.

VR için battle royale türü olarak, piyasadaki yeni çocuk Population: One dan daha sağlam bir yaklaşım sunuyor . VR oyun olarak Onward’a biraz daha yakın bir şey arıyorsanız, bu tam size göre olabilir. Virtual Battlegrounds birinci sezonu SteamVR’da mevcut .

 

Yorum yazın

TeknoVR