VR Battle Royale Oyunu Virtual Battlegrounds, İkinci Sezon İyileştirmeleri

VR oyununun ikinci sezonu olan piyasaya sürülmek üzere ve  bazı büyük güncellemeler ile gelecek.

Geliştirici Cyber ​​Dreams, 17 Aralık’ta başlayacak olan yeni sezonda yeni özellikler ekliyor ve daha fazla görsel kalite sunuyor. Özet için aşağıdaki fragmanı izleyin.

İkinci Sezon Fragmanı

Yeni başlayanlar için, ikinci sezonda oyuncuların tırmanabilecekleri binalar ve konteynırların olduğu yeni bir depo bölgesi sunuyor. Ayrıca yeni bir pompalı av tüfeği var ve ekip haritaya rastgele hava efektleri bile uygulamış görünüyor.

Oyunun hayranları, oyunda da bazı görsel değişiklikler olduğunu duymaktan mutlu olacaklar. Geliştirici, oyuna biraz görsel bir destek vermek için bitki örtüsünü ve belirli varlıkları elden geçirmiş. ilk sürümü oynanırlık anlamında biraz zordu bu yüzden bu ayarlamaları görmek harika olacak.

Sezonun ikinci güncellemesini ile birlikte, düşmanlarınızla aynı ortamda olacağınız bir lobi olacak. Maça başlamadan önce becerilerinizi burada geliştirebilirsiniz.

VR için türü olarak, piyasadaki yeni çocuk Population: One dan daha sağlam bir yaklaşım sunuyor .  olarak Onward’a biraz daha yakın bir şey arıyorsanız, bu tam size göre olabilir. birinci sezonu SteamVR’da mevcut .

 

Benzer İçerikler

StressOut Bu Hafta Steam’e Erken Erişime Giriyor

Sinem ALADAG

Medal of Honor Above and Beyond Çok Oyunculu Fragmanı Yayınlandı

Mina

Pistol Whip: 2089 VR Shooter Oyunu En Büyük Güncelleme

Hatice CANTÜRK

Medal of Honor: Above and Beyond Gallery Tanıtım Videosu

Sinem ALADAG

Population: One ipuçları

Beren BULUT

POPULATION: ONE Quest ve Rift Platformları için Yayınlandı

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments