Until You Fall 1-3 Güncellemesi

2 dakika, Okuma Süresi

Daha önce elimizdeki az bilgi ile paylaştığımız Until You Fall 1-3 güncellemesine ait detaylar ortaya çıktı gelin bu yeni güncellemeye birlikte bakalım.

Until You Fall 1-3 Güncellemesi

Yeni güncelleme 17 Mart’ta çıkışını yapacak ve üç yeni silahı oyuna ekleyecek. Oyuna eklenecek 3 yeni silah Cold Iron Greataxe,Captain’s Warhammer ve Fate’s End çift elle kullanılan silahlar olarak karşımıza çıkacak ve bu oyunun alışılagelmiş iki elde farklı silahlar kullanma sistemini değiştirecek.

until you fall 1-3 güncellemesiCold Iron Greataxe , oyuncu hasar aldıkça gücünü arttıran temel bir sisteme ve can ile saldırı gücünü takas eden bir Super özelliğe sahip. Captain’s Warhammer ise hem güçlü saldırılar yapabilen hem de defansif özelliklerinizi güçlendirebilecke bir silahken, Fate’s End ise her ne kadar çift elli bir silah olsada duruma göre anlık tek elle kullanım olanağı sağlayan bir greatsword olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunu ilk kez oynayacaksanız veya henüz bitirmediyseniz bu silahların kilidini açmanız gerekecek fakat daha önce oyunu bitirdiyseniz bu yeni silahları kullanmaya direkt başlayabileceksiniz.

Bunların dışında Until You Fall 1-3 güncellemesi oyuna Çince, Fransızca, Almanca gibi bir çok ülke için yerelleştirme seçenekleri ile birlikte daha yumuşak dönüşler yapabilmenizi sağlayacak yeni özellikler ve daha detaylı ses ayarı sistemi gibi quality of life özelliklerini de barındıracak.

Bu güncellemeler, bir yıldan fazla bir süre içinde Until You Fall’da yapılan ilk önemli değişiklikler ve şüphesiz oyunun hayranları bu değişiklikleri olumlu karşılayacaklar.

Bu arada geliştirici Schell Games,aynı zamanda Among Us’ın bir VR versiyonu üzerinde çalışıyor. Schell her ne kadar Until You Fall için planları olduğunu söylesede yeni çıkacka oyunları ile birlikte bu durumda bir değişiklik olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz.

 

Yorum yazın

TeknoVR