Ultrawings Sanal Gerçeklik Uçak Simülasyon Oyunu

1 dakika, Okuma Süresi

Sony, PlayStation VR‘ın dünya çapında 2 milyon satıldığını duyurdu. Sanal Gerçeklik geliştiricileri de bu gerçeği göz ardı etmemek için çoğu oyunların PSVR’ı destekleyeceğini duyuruyor. Bit Planet Games ürünü olan Ultrawings Sanal Gerçeklik Uçak Simülasyon Oyunu PlayStation VR serbest bırakıldı.

Ultrawings Sanal Gerçeklik Uçak Simülasyon Oyunu

Başlangıçta HTC Vive ve Oculus Rift için piyasaya çıkan oyunun Temmuz ayında PlayStation VR’a gelmesi bekleniyordu.

Ultrawings, VR oyuncuları için özel olarak üretilmiş açık havada deneyimleyebileceğiniz bir uçak simülasyonudur. Üç farklı adadan havalanarak para kazanmak için görevleri tamamlayarak kilidini açabileceğiniz üç farklı uçak bulunuyor. Oyuncular, uçakları monte edilmiş silahlarla balonlara ateş edebilecek, en yetenekli pilotlar araçlarını uçururken ayrı bir tabanca kullanabilecek durumda olacaklar. Ayrıca fotoğraflar çekebilir, yüzükler içerisinden uçarak puan toplamaya çalışabilir veya sadece mükemmel bir iniş için pratik yapabileceksiniz.

 Sanal Gerçeklik Uçak Simülasyon Oyunu

ultrawings sanal gerçeklik uçak simülasyon oyunu

ultrawings sanal gerçeklik uçak simülasyon oyunu

Oyuncular DualShock 4 kontrol cihazını kullanabilecek ya da daha uç noktalarda uçuş deneyimi için PlayStation Move’ları kullanabilecekler. Stüdyo görevleri tamamlamak için 15 saatlik  tahmini bir oyun süresi veriyor.

Oyunu, PlayStation Store’dan 25 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR