theBlu, Yeni Bir Sürümü Yayınlandı

1 dakika, Okuma Süresi

İlk olarak 2016’da 9,99$’a piyasaya sürülen Wevr, theBlu’yu yeni bir sürümle yeniden yapılandırdı ve ücretsiz bir deneyime dönüştürdü. Orijinal “Whale Encounter” ücretsiz kalırken, temel oyunda yer alan önceki deneyimlerden ikisi, Reef Migration ve Luminous Abyss, her biri 1,99 dolardan alabilirsiniz

Ayrıca Hammerhead Cove adlı yeni bir DLC deneyimi de var. Karayip sularında geçen bu film, bizi ” tek bir yaratığın hüküm sürdüğü bir diyarı” keşfetmeye davet ediyor ama değişiklikler burada bitmiyor. Bir Steam blogunda, bu yeni sürümün “okyanustan aldığınız keyfi artırmak için güncellenmiş navigasyon, hareket ve yeni seçenekler” içerdiğini doğruluyor.

Orijinal oyun Steam’de listeden çıkarıldı, ancak Wevr, yeni sürüm artı Reef Migration ve Luminous Abyss için bir indirme bağlantısı alacağını doğruladı. Wevr’in orijinal sürümü güncellemek yerine neden yeni bir sürüm yayınladığı belli değil.

İlginizi Çekebilir
heBlu, orijinal “Whale Encounter” ile Steam üzerinden PC VR’de ücretsiz olarak sunuluyor ve üç yeni DLC deneyiminin her biri 1,99$’dan alınabiliyor.

Yorum yazın

TeknoVR