STYLY Session ile Web Tarayıcısı Kullanarak XR içeriği Oluşturun

STYLY Session, özel XR etkinlikleri düzenlemek için de kullanılabilir. Aynı zamanda iş için ağ kurabilir, iş arkadaşlarınızla işbirliği yapabilir, işgücü eğitimine katılabilir veya arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

3 Okuma Süresi

STYLY Session, yalnızca bir web tarayıcısı kullanarak XR içeriği oluşturmanıza, geliştirmenize ve dağıtmanıza olanak tanıyan bir XR aracı. STYLY’i geliştiren Tokyo merkezli geliştirme stüdyosu Psychic VR Lab Co. Ltd., STYLY Sessions yeni özelliğinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Sizin ve diğer içerik oluşturucuların deneyimlerin aynı anda sanal bir alanda paylaşılmasına olanak tanıyor.

STYLY Session, birden fazla kullanıcının (önerilen maksimum değerdir) tek bir oturumda gerçek zamanlı olarak bir arada bulunmasına olanak tanıyor. Bir oturumun ev sahibi olarak, çeşitli 3D VR ve 360 ​​derecelik içeriği kullanarak etkileşimli bir tur tasarlayabilirsiniz.

Yalnızca bir web tarayıcısı kullanarak XR içeriği oluşturmanıza, geliştirmenize ve dağıtmanıza olanak tanıyan bir XR aracı olan STYLY

 styly ile yalnızca bir web tarayıcısı kullanarak xr içeriği oluşturun

STYLY Session

STYLY Galerisinde turunuzu oluşturmak için seçebileceğiniz 16.000’den fazla XR çalışması var. STYLY oluşturma aracını kullanarak dünyanın her yerinden geliştirilen, büyüyen bir içerik listesini içeriyor.

STYLY Session oluşturmak, Spotify’da bir müzik listesi oluşturmaya çok benzer bir yapıda kolay. Kullanmak istediğiniz içeriği belirledikten sonra, onu oturumunuza sürüklemeniz yeterli. Ardından sahnelerinizi istediğiniz sırada görünecek şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz. Hatta birden fazla oturum oluşturabilirsiniz. Oturumunuzu oluşturduktan sonra, konuklarınızın kullanabileceği cihaz türlerini seçebilirsiniz.

STYLY Session’a (PC VR ve Oculus Quest için kullanılabilir) giren konuklar varsayılan avatarlar olarak görünecektir. Ev sahibi olarak, kendi avatarınız olarak kullanmak için önceden hazırlanmış 3D avatarları kullanmanızı sağlayan bir araç seti olan VRoid Hub ile bağlanarak kendi avatarınızı değiştirebilirsiniz. VRoid Hub’a yüklemek üzere kendi modelinizi oluşturmak için VRoid Studio’yu kullanabilirsiniz . En güzel yanı, herhangi bir 3D modelleme deneyimine sahip olmanıza bile gerek yok!

styly session

STYLY Session, akıllı telefonlar, web tarayıcıları ve Nreal Lights gibi akıllı gözlükler dahil olmak üzere çeşitli platformlarla uyumlu olarak çalışmakta. Sadece odanızı oluşturun, öne çıkarmak istediğiniz içeriği arayın ve ardından başkalarını paylaşılabilir bir bağlantı aracılığıyla katılmaya davet edin.

Seansınız başladığında, STYLY Sessions’ın gerçek zamanlı sesli sohbetini kullanarak misafirlerinizi rehberi siz olduğunuz bir tura çıkarabilir veya izleyicilerinize muhteşem turistik mekanların bir dizi fotogrametrik sahnesinde gezdirebilirsiniz.

STYLY Session, özel XR etkinlikleri düzenlemek için de kullanılabilir. Aynı zamanda iş için ağ kurabilir, iş arkadaşlarınızla işbirliği yapabilir, işgücü eğitimine katılabilir veya arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Şu anda çok fazla sosyal VR platformu olsa da, STYLY Session, tamamen sanat endüstrisine ve yaratıcı eğitim ortamlarına odaklanan ilklerden biri. STYLY Session şuan beta sürümünde. Platformun arkasındaki ekip, başlamanıza yardımcı olacak bir rehber hazırlamış:

STYLY Nasıl Kullanılır?

STYLY Session kullanmak için sizde şimdi STYLY web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Daha geniş bilgi almak için Psychic VR Lab Co. Ltd. web sitesini ziyaret edin.

STYLY ayrıca Google Play ve Apple App Store’da da mevcuttur .

Yorum yazın

TeknoVR