StressOut Bu Hafta Steam’e Erken Erişime Giriyor

2 dakika, Okuma Süresi

Yıkım temelli sanal gerçeklik (VR) oyunu StressOut için Ekim ayında açık beta hafta sonu düzenledikten sonra,  bağımsız stüdyo VRmadillo şimdi Erken Erişim sunumu için hazırlanıyor. Stüdyo, daha fazla oyun görüntülerini sergileyen yeni bir fragman yayınladı.

strese girmek

Eğer canınız çok sıkılıyor ve stresliyseniz. Sanal gerçeklik oyunu StressOut dalış yapıp istediğiniz gibi kargaşa çıkarabilir ve ortalığı dağıtabilirsiniz. Bir alışveriş merkezinin içinde sıkışıp kaldınız ve tek çıkış yolu, çeşitli silahlar ve süper güçler kullanarak içinizdeki kaosu serbest bırakmak.

VRmadillo, çeşitli komik şekillerde yaşamalarına veya ölmelerine izin vermeyi seçebileceğiniz insanlar gibi bazı yeni eklemelere sahip. Ya da yerçekimini tamamen ortadan kaldıran yeni “WTF” seviyeleri ve düz hareketin dahil edilmesi, böylece ışınlanıp veya koşarak kargaşa çıkarabilirsiniz. Yakındaki binaları yok etmek için büyük nesneleri fırlatacak kadar ileri gidebilirsiniz.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”yes” title=”” background=”” border=”” thumbright=”yes” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”” displayby=”cat” orderby=”date”]

VRmadillo bir açıklamasında “Görüyorsunuz, bizim doğamızda var ya da en azından çocukken bir şeyleri kırmaya çalışmak hep vardı. O zaman bunu yapmamamız öğretilirdi çünkü insanlar size kızma eğilimindedir. Bir yetişkin olarak bir şeyleri bozarsanız, bunun belli sonuçları olur. Gerçek dünyanın sınırlamalarının ötesine geçilebilecek bir dünya olan StressOut’u bu yüzden yarattık  ”dedi.

StressOut VR oyunu ile içinizdeki canavarı ortaya çıkarın

Her şey akılsız bir yıkım gibi görünse de – ve çoğunlukla öyle. StressOut , saatinizde yaşayan kötü bir yapay zeka ilgili bir anlatıya sahip. Dünyayı dondurmak için telekinezinizi – ve bulduğunuz nesneler ile farklı şeyleri yok etmek için kullanmanız gerekir. Ne kadar iyi yaparsanız o kadar çok ödül kazanırsınız ve bu yetenekleri daha da geliştirmek için yeni yükseltmelere erişirsiniz.

Oculus Rift, HTC Vive ve Valve Index için 10 Aralık’ta piyasaya sürülecek. StressOut 14 Aralık’ta Viveport‘a gelecek.

1 yorum

Kerim 11 Aralık 2020 - 08:28

çok ilginç olacak gibi, keza hepimiz kırıp dökmeyi seviyoruz :) Bu dönemde özellikle VR ın gücü ile gerçekte yapamayacağımız şeylere odaklanan yapımcılar var bu güzel bir stres atma yolu olacak

Yanıtla

Yorum yazın

TeknoVR