StressOut Bu Hafta Steam’e Erken Erişime Giriyor

Yıkım temelli (VR) oyunu StressOut için Ekim ayında açık beta hafta sonu düzenledikten sonra,  bağımsız stüdyo VRmadillo şimdi Erken Erişim sunumu için hazırlanıyor. Stüdyo, daha fazla oyun görüntülerini sergileyen yeni bir fragman yayınladı.

Strese girmek

Eğer canınız çok sıkılıyor ve stresliyseniz. StressOut dalış yapıp istediğiniz gibi kargaşa çıkarabilir ve ortalığı dağıtabilirsiniz. Bir alışveriş merkezinin içinde sıkışıp kaldınız ve tek çıkış yolu, çeşitli silahlar ve süper güçler kullanarak içinizdeki kaosu serbest bırakmak.

VRmadillo, çeşitli komik şekillerde yaşamalarına veya ölmelerine izin vermeyi seçebileceğiniz insanlar gibi bazı yeni eklemelere sahip. Ya da yerçekimini tamamen ortadan kaldıran yeni “WTF” seviyeleri ve düz hareketin dahil edilmesi, böylece ışınlanıp veya koşarak kargaşa çıkarabilirsiniz. Yakındaki binaları yok etmek için büyük nesneleri fırlatacak kadar ileri gidebilirsiniz.

VRmadillo bir açıklamasında “Görüyorsunuz, bizim doğamızda var ya da en azından çocukken bir şeyleri kırmaya çalışmak hep vardı. O zaman bunu yapmamamız öğretilirdi çünkü insanlar size kızma eğilimindedir. Bir yetişkin olarak bir şeyleri bozarsanız, bunun belli sonuçları olur. Gerçek dünyanın sınırlamalarının ötesine geçilebilecek bir dünya olan StressOut’u bu yüzden yarattık  ”dedi.

StressOut u ile içinizdeki canavarı ortaya çıkarın

Her şey akılsız bir yıkım gibi görünse de – ve çoğunlukla öyle. StressOut , saatinizde yaşayan kötü bir yapay zeka ilgili bir anlatıya sahip. Dünyayı dondurmak için telekinezinizi – ve bulduğunuz nesneler ile farklı şeyleri yok etmek için kullanmanız gerekir. Ne kadar iyi yaparsanız o kadar çok ödül kazanırsınız ve bu yetenekleri daha da geliştirmek için yeni yükseltmelere erişirsiniz.

Oculus Rift, HTC ve Valve Index için 10 Aralık’ta piyasaya sürülecek. StressOut 14 Aralık’ta Viveport‘a gelecek.

5 1 vote
Reting

Benzer İçerikler

VR Battle Royale Oyunu Virtual Battlegrounds, İkinci Sezon İyileştirmeleri

Sibel UNAL

XRSpace Manova, 2021’den Önce Avrupa’da Kullanıma Başlayacak

Mina

Medal of Honor Above and Beyond Çok Oyunculu Fragmanı Yayınlandı

Mina

Varjo’nun Yeni XR-3 ve VR-3 Karma Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Mina

Pistol Whip: 2089 VR Shooter Oyunu En Büyük Güncelleme

Hatice CANTÜRK

Medal of Honor: Above and Beyond Gallery Tanıtım Videosu

Sinem ALADAG
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Kerim
Kerim
Reting :
     

çok ilginç olacak gibi, keza hepimiz kırıp dökmeyi seviyoruz 🙂 Bu dönemde özellikle VR ın gücü ile gerçekte yapamayacağımız şeylere odaklanan yapımcılar var bu güzel bir stres atma yolu olacak