SteamVR Uyumlu Tundra Tracker

SteamVR Uyumlu Tundra Tracker. Sanal gerçeklikte (VR) birden fazla nesneyi izlemek isteyenler için, örneğin 2021, SteamVR sistemi için birçok seçenek sunacak şekilde ayarlanmıştır. HTC Vive, üçüncü nesil Vive Tracker’ı piyasaya sürdü. Alternatif izleyici olarak yakın zamanda Tundra Tracker Kickstarter başlatacak.

SteamVR Uyumlu Tundra Track

109,99 GBP fiyatla satılan Vive Tracker 2.0 için daha küçük, daha hafif bir çözüm olacak şekilde tasarlanmış – yeni Vive Tracker 3.0 aynı zamanda küçük bir form faktörüne sahip, ancak 129,00 £ fiyatla satılmaktadır. Bununla birlikte, Tundra Tracker rakibine göre en büyük artısı, bağlantı. Vive Tracker’ların hepsi, her birim için bir tane olmak üzere bir dongle gerektirir; bu, ya PC’nizde ya da bir USB hub’ında bol miktarda boş USB bağlantı noktasına ihtiyacınız olacağı anlamına gelir.

Bu işlemi biraz daha basit hale getiren Tundra Tracker, tüm işi yapmak için yalnızca bir dongle’a ihtiyaç duyuyor. 3 veya 7 izleyiciyi destekleyen üç dongle mevcut olacak ve bunların tümü paketler halinde mevcut. Tek bir izleyici için 94,99 ABD dolarından başlayan paketler, 7 izleyici ve bir uyumlu dongle için 630 ABD dolarına kadar yükselen izleyiciler 130 ABD dolarından satışa başlayacak.

Tundra Tracker Dongle Fiyat
1 Yok 94,99
1 Süper Kablosuz Dongle (maks. 3 cihaz) 129,99
3 Süper Kablosuz Dongle (maks. 3 cihaz) 299,99
5 Süper Kablosuz Dongle (maks. 5 cihaz) 459,99
7 Süper Kablosuz Dongle (maks. 7 cihaz) 629,99
Yok Süper Kablosuz Dongle (maks. 3 cihaz) 42,99
Yok Süper Kablosuz Dongle (maks. 5 cihaz) 59,99
Yok Süper Kablosuz Dongle (maks. 7 cihaz) 79,99

Tundra Tracker Kickstarter’ın 29 Mart’ta piyasaya sürülmesi planlanıyor. Cihaz, HTC Vive, Vive Pro, Vive Pro Eye, Cosmos Elite, Valve Index ve Varjo gibi SteamVR uyumlu gözlükleri destekleyecek. Çevre birimlerine veya vücudunuza takmak için izleyiciler, entegre bir kayış halkalı taban plakasının yanı sıra 1 / 4-20 vidalı bağlantılarla uyumluluk içermekte. Ayrıca SteamVR 1.0 ve 2.0 baz istasyonlarını da destekliyor.

Başka bir alternatif SteamVR izleme çözümü sunan Manus Pro Tracker bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek. Temelde Manus Prime II eldivenleriyle rahatça çalışacak şekilde tasarlanmış olan izleyiciler, daha geniş uyumluluk için evrensel bir montaj sistemine sahiptir ancak 299 EUR fiyatla satışa sunulacak.

Kickstarter 28 Mayıs’ta sona erdiğinde, destekçilere teslimatın yaz boyunca başlaması bekleniyor – genel satış için kesin olmayan bir çıkış tarihi 19 Haziran.

0 0 vote
Reting

Benzer İçerikler

Ücretsiz Oculus Quest 2 Oyunları ve VR Uygulamaları 2021

Bilal TEMIZ

Sandbox VR Geri Dönüyor Las Vegas Lokasyonunun Açılışı 2021 Yazı

Sinem ALADAG

VR Shooter Oyunu, Vail VR Alfa Testi için Katılımcı Arıyor.

Beren BULUT

VR Sosyal Oyun Platformu Rec Room 100 Milyon $ Yatırım Topladı

Sibel UNAL

Pikmin Serisine Dayalı Bir Pikmin AR Oyunu Geliyor

Bilal TEMIZ

Hitman 3: Seven Deadly Sins Yeni DLC Sezonu 30 Mart’ta Başlıyor

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More