Solaris Offworld Combat Bu İlkbaharda PlayStation VR da

2 dakika, Okuma Süresi

First Contact Entertainment‘ın çok oyunculu VR nişancı oyunu Solaris Offworld Combat PlayStation VR için geliyor. Oculus Quest ve Rift için Eylül 2020’de piyasaya sürülmüştü. Stüdyo daha fazla platformun geleceğini doğruladı ve PlayStation VR sahipleri için desteğin bu Bahar aylarında geleceğini duyurdu.

PlayStation VR plaformu için 4v4 takım maçlarının yapıldığı, oyuncuların yol boyunca farklı öğeleri toplayarak, konumu değiştirene kadar bir alanı tuttuğu ”kontrol noktası” adı verilen tek bir oyun modunda oynanıyor. Oyuncular, arenada bulunan El Bombası Fırlatıcıları, Pompalı Tüfekler ve Roketatarlar gibi başka silahlara sahip temel bir tabanca ile başlar.

Çok oyunculu VR nişancı oyunu Solaris Offworld Combat

solaris offworld combat playstation vr

İlkbahar lansmanı tamamen dijital olmayacağından, çifte duyuru yapılarak. First Contact Entertainment, fiziksel kopyaları perakende satışa sunmak için Perp Games ile işbirliği yaptığını açıkladı.

Fast Travel Games yaptığı açıklamada. Solaris Offworld Combat’ın kutulu sürümünü size sunmak için PSVR uzmanı Perp Games ile birlikte çalışacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bir oyunu elinizde tutmanın ne kadar harika bir his olduğunu biliyoruz”dedi.

solaris offworld combat

Perp Games Genel Müdürü Rob Edwards, “First Contact Entertainment önde gelen VR stüdyolarından biridir ve onlarla ortaklık yapmak büyük bir onur” dedi. “Geçen yıl Solaris Offworld Combat erken bir versiyonunu oynadığımız için şanslıydık ve topyekün aksiyon ve eğlenceye odaklanmak bizi şaşkına çevirdi. O zaman, sürükleyici çok oyunculu VR oyun çağının başladığını biliyorduk.

Solaris Offworld Combat şu anda çeşitli boyutlarda yedi arenaya sahip ve son Squad Güncellemesi sayesinde oyuncular artık otomatik olarak bir gruba katılmak yerine arkadaşlarıyla takım kurabiliyor. Firewall Zero Hour’da olduğu gibi. Solaris Offworld Combat da PlayStation VR Aim kontrol cihazını destekleyecek ve uyumlu oyunların listesini genişletmeye devam edecek .

Yorum yazın

TeknoVR