Solaris Offworld Combat Bu İlkbaharda PlayStation VR da

First Contact Entertainment‘ın çok oyunculu VR nişancı oyunu için geliyor. Oculus Quest ve Rift için Eylül 2020’de piyasaya sürülmüştü. Stüdyo daha fazla platformun geleceğini doğruladı ve sahipleri için desteğin bu Bahar aylarında geleceğini duyurdu.

plaformu için 4v4 takım maçlarının yapıldığı, oyuncuların yol boyunca farklı öğeleri toplayarak, konumu değiştirene kadar bir alanı tuttuğu ”kontrol noktası” adı verilen tek bir oyun modunda oynanıyor. Oyuncular, arenada bulunan El Bombası Fırlatıcıları, Pompalı Tüfekler ve Roketatarlar gibi başka silahlara sahip temel bir tabanca ile başlar.

Çok oyunculu VR nişancı oyunu

Solaris Offworld Combat PlayStation VR

İlkbahar lansmanı tamamen dijital olmayacağından, çifte duyuru yapılarak. First Contact Entertainment, fiziksel kopyaları perakende satışa sunmak için Perp Games ile işbirliği yaptığını açıkladı.

Fast Travel Games yaptığı açıklamada. ’ın kutulu sürümünü size sunmak için uzmanı Perp Games ile birlikte çalışacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bir oyunu elinizde tutmanın ne kadar harika bir his olduğunu biliyoruz”dedi.

Solaris Offworld Combat

Perp Games Genel Müdürü Rob Edwards, “First Contact Entertainment önde gelen VR stüdyolarından biridir ve onlarla ortaklık yapmak büyük bir onur” dedi. “Geçen yıl erken bir versiyonunu oynadığımız için şanslıydık ve topyekün aksiyon ve eğlenceye odaklanmak bizi şaşkına çevirdi. O zaman, sürükleyici çok oyunculu çağının başladığını biliyorduk.

şu anda çeşitli boyutlarda yedi arenaya sahip ve son Squad Güncellemesi sayesinde oyuncular artık otomatik olarak bir gruba katılmak yerine arkadaşlarıyla takım kurabiliyor. Firewall Zero Hour’da olduğu gibi.  da PlayStation VR Aim kontrol cihazını destekleyecek ve uyumlu oyunların listesini genişletmeye devam edecek .

Benzer İçerikler

Yeni VR Korku Oyunu Arıyorsanız, A Wake Inn Tam Size Göre

Sibel UNAL

Medal of Honor: Above and Beyond İçin HP Reverb G2 Desteği Geldi

Hatice CANTÜRK

VR nişancı oyunu STRIDE PSVR Sürümü Geliyor

Mina

Wraith: The Oblivion – Afterlife VR Korku Oyunu 2021 İlkbaharında Yayınlanacak

Sibel UNAL

Echo Pass İle Echo VR Oynayarak Daha Çok Ödül Kazanabileceksiniz

Mina

‘Hitman 3’ Lansman Fragmanı Zengin Ayrıntılı Bir Dünyayı Gösteriyor – 20 Ocak’ta PSVR’ye Geldi

Mina
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments