Multiplayer Shooter Oyunu Snipers Ground

1 dakika, Okuma Süresi

Metal Gear Solid 3’teki son ile inanılmaz Boss savaşını hatırlıyor musunuz? Kamuflaj kullanarak saatlerce ormanda gizlice dolaşmak. Snipers Ground, VR’dan daha fazla yararlanmak için bir dizi ayardan geçmiş gibi görünüyor.

Bağımsız geliştirici Mohammed Alsharefee, yaklaşmakta olan oyunu bu hafta dünyaya tanıttı. Oyuncuların büyük haritada çatıştığı multiplayer shooter oyun. Aşağıdaki fragmana bir göz atın ama bu tanıtım videosunun, tam olarak oyunun neye benzediğini göstermediğini bilin. Unity’nin Book of the Dead ortamını kullanıyor, ki bu bir VR gözlük içine kolayca sıkışacak bir şey değil. Çok fazla konsept’in olacağını, bu yüzden oyunun son sürümünün çok farklı görünmesini bekliyoruz.

PC VR Multiplayer Shooter, Snipers Ground

Geliştiriciye göre, bu derinlemesine bir VR keskin nişancı deneyimi olacak. Silah ve mermi türlerini kişiselleştirebilecek ve tetiği çekmeden önce rüzgarı dikkate almanız gerekecek. Sniper’s Ground, Call of Duty’den çok satranç’a benzeyen yavaş tempolu bir aksiyon oyunu olarak görünüyor. Açılışta üç harita ve farklı modlar olacak, tahmin ettiğiniz gibi bir battle royale oyun türü olarak planlanıyor.

Ancak Sniper’s Ground gerçeğe dönüşmesi için, yardımınıza ihtiyacı var. Alsharefee, oyunun finanse edilebilmesi için bir Boss kampanyası hazırlıyor. Şu anda, oyunu geliştirmek için iPhone’daki bir Kinect ve Trinus VR uygulamasını kullanıyor.

Olası bir çıkış tarihi, geliştiricinin ne kadar fon alacağına bağlı gibi görünüyor. Oyun PC VR gözlükleri için çıkacak, ancak tam olarak hangi platformlar için çıkacağı hakkında bilgi yok.

Yorum yazın

TeknoVR