Skiing VR için İlk Fragman Yayınlandı

Skiing VR ( VR Kayak oyunu). Kayak pistleri vahşi hayvanlar ve farklı engeller ile zorlu parkur haline gelecek. Oyuncuların kayarken çevrelerinden gelecek engeller için hazırlıklı olması gerekiyor.

2 Okuma Süresi

Bağımsız sanal gerçeklik (VR) geliştiricisi DGMA, yakında PC VR gözlükleri için çıkacak olan Skiing VR ( VR Kayak oyunu) için ilk fragmanı yayınladı.

Tek ve çok oyunculu modlara sahip bir kayak simülatörü olarak tasarlanan oyunun, oyunculara rekabet edebilecekleri dört oyun moduna sahip olacak. Arkadaşlarınıza karşı mücadele edebilecek veya diğer yarışmalara katılabileceksiniz.

Skiing VR ( VR Kayak oyunu)

skiing vr ( vr kayak oyunu)

DGMA, kayakçıların pistler hakkında bilgi sahibi olmaları gerektiği bilgisini veriyor, Kayak pistleri vahşi hayvanlar ve farklı engeller ile zorlu parkur haline gelecek. Oyuncuların kayarken çevrelerinden gelecek engeller için hazırlıklı olması gerekiyor.

Kontrol yapısı, gerçekçi mekaniklere yakın, hızlanmak için kayak sopalarınızı kullanırken yönlendirmeleri kafa hareketinin kombinasyonu ile gerçekleştireceksiniz. İyi bir zamanlama için omuz egzersizi yapmayı ve dizlerinizi bükmeyi unutmayın!

Oyunun Ekim ayında yayınlanması bekleniyor. Hem Steam hem de Oculus mağazalarından ulaşabileceksiniz.

Carve Snowboarding, Oculus Quest için birkaç ay önce piyasaya sürüldü veya geçen yıl erken erişim lansmanı alan Terje Haakonsen tarafından geliştirilen Powder VR ile Kayak VR oyunları, yavaş yavaş büyüyen VR kış sporları serisine katılacak .

Yorum yazın

TeknoVR