Carve Snowboarding (VR Kayak Oyunu) İncelemesi

Carve Snowboarding - VR Kayak Oyunu ile sanal gerçeklik ile kayak yapabilirsiniz. VR kayak ile etaplarda kendi skorunuz veya diğer oyuncuların skorlarına karşı yarışabilirsiniz.

6 Okuma Süresi

Carve Snowboarding – VR Kayak Oyunu ile sanal gerçeklik ile kayak yapabilirsiniz. VR kayak ile etaplarda kendi skorunuz veya diğer oyuncuların skorlarına karşı yarışabilirsiniz. Facebook, Nisan 2021’de ilk Oculus Gaming Showcase’i düzenlediğinde, yeni video oyunlarının ortaya çıkabileceği konusunda büyük bir heyecan vardı. Aslında, haberlerin çoğu mevcut VR gözlükler için güncellemelere odaklandı. Sadece bir tanesi, Chuhai Labs’ın yeni bir VR Spor oyunu oldu ve stüdyonun CEO’su Giles Goddard’ın 90’larda N64 için 1080 ° VR snowboard üzerinde çalıştığı düşünüldüğünde büyük ilgi gördü . Bu bilgiyi sanal gerçekliğe taşıyan Carve Snowboarding, yokuş aşağı inişlerin baştan çıkarıcı bir bölümünü sunuyor.

Carve Snowboarding (VR Kayak Oyunu) VR Spor

Oculus Quest kütüphanesi VR spor oyunu yoksunu değil, ancak tamamen yoksun olan şey, snowboard ile ilgili herhangi bir başlığın olmaması. Bunun nedeni muhtemelen ayaklarınızı doğal olarak içeren mekanikler yaratmaya çalışmanın kolay olmamasıdır. Çubuk kontrolleri normal, düz ekran snowboard video oyunları için mükemmel bir şekilde çalışsa da, bu giriş yöntemi sanal gerçeklikte kesintiye uğramaz. Herkesin VR hakkında sevdiği sürükleyici kaliteyi korurken, profesyonel bir snowboardcu gibi bir dağdan aşağı iniyormuş gibi hissettirmesiydi.

Ve Chuhai Labs’ın kredisine göre, yarattığı sistem harika bir şekilde basit ama yeterince doğal, ilk rotada bile engelleri aşmak ve havaya atlamak sorunsuz hissettiriyor. İster normal ister rastgele sürün, temeller aynı kalır, ön eliniz tahtanın önünü kontrol eder ve arka elinizi ters çevirin. Atlamak için ikisini de aynı anda kaldırın. Bu, ana VR snowboard kontrollerinin düğmesiz olduğu ve yönünü değiştirmek için bu elleri nazikçe hareket ettirdiği anlamına geliyor. Başlangıç ​​olarak yumuşak karı, dağın dibine kadar kesmek için gerekli olan tek şey önden direksiyon kontrolüydü.

Bunlar, çeşitli manevraları kapmak ve gerçekleştirmek için tahtalar üzerinde altı nokta bulunan döndürme ve tahta kepçe kombinasyonu. bir şekilde rahat olmasa da, neyse ki Chuhai Labs 360’ları tam olarak performanslama yolunda ilerlemedi. Bunun yerine tek yapmanız gereken tetiği basılı tutmak, bu sayede tahta altınızda dönecek. Bu, kulağa etkileyici gelmeyebilir, ancak sistem mükemmel bir şekilde çalışıyor ve bir topaç gibi sanal olarak dönme alternatifi çoğu oyuncu için inanılmaz derecede rahatsız edici olacaktır.

Kontroller hakkında bilgi sahibi olduktan sonra Carve Snowboarding, ister yerde ister havada olun, gerçekten heyecan verici bir deneyim, çok eğlenceli. Hızınız arttıkça rüzgar kulağınızın yanından ıslık çalar ve rotadan çıkıp daha derin karın içine girdiğinizde uygun bir gümbürtü duyulur.

Dağlardan uzakta, VR oyunlarının bir grup menüden daha fazlasına ihtiyaç duyduğu değerleri benimsiyor, sizi her zamanki lükslerle dolu güzel ahşap bir kulübede başlatıyor. Mod kontrolünüz olarak işlev gören büyük ekran bir TV’niz var,  Retro bir hava veren kaset müzik kutusu, ayrıca ellerinizi ısıtmak için odun ateşi var.

Hız ve yaratıcılık gibi ana iki temel üzerine kurulu. Seviyeler, Time Attack modu ile bir Serbest Stil Modu arasında bölünmüştür – bunların nasıl çalıştığına dair hiçbir tahmin yok – sadece siz ve üstesinden gelinmesi gereken zorluklar var.

carve snowboarding

VR snowboard oyunu Carve Snowboarding

En temel VR oyunlarından bazılarının bile, sizi deneyime dahil etmek için biraz arka planı vardır. Kişiselleştirilebilir çalma listesiyle müzik sistemi gibi öğeler, bu boşluğun bir kısmını hafifletmeye yardımcı olur, ancak yeterli değildir. Çok oyunculu bir oyuncu yardımcı olabilirdi ancak Carve Snowboarding sadece sizin için ıssız bir dağ sunuyor. Time Attack, Global ve Friend lider tablolarına sahip, bu nedenle biraz rekabet var, garip bir şekilde Serbest Stil için herhangi bir skor tablosu veya benzeri bir şey yok.

Carve Snowboarding ile ilgili keşfedilecek bir çok şey var, Altı kursun her biri birden fazla rota sunuyor. Size yeni tahtalar, eldivenler ve yeni melodiler. Yeni konumların kilidini açmak, bir öncekinden beş madalya almanız gerekiyor her mod, alan başına toplam sekiz madalya sağlıyor.

Konfora gelince, bu anlamda yüksek puan alıyor. Kelimenin tam anlamıyla, yazılımı başlattığınızda, uygun bir kar skeçi ekleme seçeneğiyle bir yoğunluk uyarısı veriyor. Gerçekte, birkaç saat oynadıktan sonra, arka arkaya birkaç ağaca sürttükten sonra bile, en ufak bir rahatsızlık hissettirmiyor. Kesinlikle oturarak oynanacak bir oyun olmasa da, ihtiyacınız olduğunda oturarak oynama seçeneği var.

Türünün en iyisi olduğunu söylemek çok doğru olmayacaktır, sonuçta bu kulvarda rekabet unsuru olarak göserilebilecek çok oyun yok. Kişilik ve çekicilikte eksik olan şeyleri olsada nokta mekaniği ve çoğu oyuncuyu gülümsetecek veya kusmanıza sebep olacak adrenalin yüklü geçireceğiniz zaman ile telafi ediyor! Aynı 6 dağdan defalarca geçsenizde, her zaman içinden geçilmesi gereken yeni bir boşluk varmış gibi görünüyor ve en önemlisi, hiç sıkıcı olmaması.  VR spor oyunu olarak 2021 en iyi VR Oyunları listesinde yer alabilir.

Sanal Spor Oyunları – En İyi VR E-Spor Oyunları

Yorum yazın

TeknoVR