RipX DAW Apple Vision Pro İçin Özel Bir Sürümünü Yayınlayacak

RipX DAW, entegre MIDI ve ses yetenekleri, gelişmiş gövde/enstrüman ayırma yetenekleri, özelleştirilmiş bir AI müzik oluşturucu ve renk kodlu nota tabanlı görsel düzenleme efektleri sağlayacak. 

1 dakika, Okuma Süresi

HitnMix, RipX DAW’ın Apple Vision Pro’ya özgü bir sürümünü yakında yayınlayacağını ve kullanıcıların yeni bir müzik prodüksiyon modunu tamamen sürükleyici bir şekilde deneyimlemelerine olanak tanıyacağını duyurdu.

Geçtiğimiz yılın Kasım ayında HitnMix, DeepRemix, DeepCreate ve DeepAudio yazılım paketlerini tek bir pakette birleştirerek hepsi bir arada düzenleme ve miksaj çözümü haline gelen bir dijital ses iş istasyonunu (DAW) piyasaya sürdü.

Artık Vision Pro platformunun tüm avantajlarından yararlanan Vision Pro sürümünün piyasaya sürülmesiyle kullanıcılar, renk kodlu bir 3D alanda ses oluşturabilir ve düzenleyebilir.

HitnMix CEO’su ve kurucusu, “Apple Vision Pro için özel olarak geliştirilen RipX DAW, kullanıcılara seçtikleri ortamda müzik görüntüleme ve yaratma konusunda daha fazla özgürlük vererek yeni bir etkileşimli oluşturma deneyimi sunacak” dedi.

Buna ek olarak RipX DAW, entegre MIDI ve ses yetenekleri, gelişmiş gövde/enstrüman ayırma yetenekleri, özelleştirilmiş bir AI müzik oluşturucu ve renk kodlu nota tabanlı görsel düzenleme efektleri sağlayacak.

Daha sürükleyici ve heyecan verici bir müzik prodüksiyon deneyimi için DAW’nızın yaratıcı ortamını geliştirmek amacıyla arka plan resimlerini de içe aktarabilirsiniz.

Yorum yazın

TeknoVR