Quest 2 için ‘Beat Saber’ Güncellemesi 90 Hz Desteği Geliyor

Oculus en büyük oyunlarından biri olan , Oculus Quest 2 VR gözlüğü için daha sürükleyici yenileme hızı desteğini yayınladı.

Ekim ortasındaki lansmanında Oculus , yalnızca gözlük menülerine uygulanan isteğe bağlı bir deneysel moduna sahipti.

Bir ay sonra Facebook, ’nin sistem yazılımına daha sürükleyici yenileme hızını getirdi ve geliştiricilerin uygulamalarını ’de çalışacak şekilde güncellemelerine izin vermeye başladı. Tutarlı bir 90 fps’ye ulaşabilmeleri koşuluyla. ayrıca geliştiricilerin desteklemesi veya optimize etmesine bağlı olarak 72Hz ve 80Hz’de görüntülemeyi destekliyor.

, ’de desteğinin başlatılmasıyla, ayrıca Quest’teki oyuna bir Oculus ‘Grup bildirisi’ ekledi, böylece kullanıcılar bir Oculus Partisinden çok oyunculu oyunlarla doğrudan başlayabilecekler. Stüdyo ayrıca, çok oyunculu moddayken‘ Joinable Oculus Rich Presence’ı etkinleştirmek için bir geçiş ekledi; Beat s, Oculus kullanıcılarının oyunu doğrudan özel sunucunularda başlatmasına izin verdiğini söylüyor.

Beat s, Ekim ayında PC VR gözlükleri ve Oculus Quest için çok oyunculu modu başlatmıştı. Stüdyo şu anda PSVR’de çok oyunculu modunda sonlarına gelindiğini ve “önümüzdeki hafta teste hazır olacak” şeklinde bilgi verdi.

Benzer İçerikler

Oculus Quest 2 Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Beren BULUT

HP Reverb G2 İncelemesi – Yüksek Çözünürlük

Mina

2021 En İyi VR Gözlükleri

Mina

BTS, Yeni Müzik Paketi ile Beat Saber da, İşte Fragman

Mina

Oculus Quest 2 Oyunları + Oculus Link Destekleyen VR Oyunlar

Mina

Oculus Quest 2 kurulumu ve ayarları

Beren BULUT
Abone Ol
Bildir
guest
Reting
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments