OYUN

Sonunda Bir PSVR Tren Simülatörü Yolda Gibi Görünüyor

’nin neye sahip olmadığını biliyor musun? Simülasyon oyunları. Tabi bunu derken saçma simülasyonları kastetmiyoruz, gerçek bir tren simülatörü. Bu kadar özel bir kullanıcı kitlesi için şaşırtıcı derecede keşfedilmemiş bir pazar. Bu, ilk tren simülatörünün gerçekten yolda olduğu söyleniyor.

Sonunda Bir PSVR Tren Simülatörü

Gematsu kısa süre önce için bir Eğlence Yazılımı Derecelendirme Kurulu (ESRB) tarafından. 2017’nin sonlarında Japonya’da piyasaya sürülen bir tren simülatörü. Ve evet, PSVR desteği var. ESRB listesi ABD’ye gideceğini gösteriyor.

Oyunda kendi demiryollarınızı inşa ediyor ve etraflarında şehirler geliştiriyorsunuz. Oyun esasen her şeyi zamanında ve doğru bir şekilde yürütmekle ilgili sizi odaklasa da, size eylemin birinci şahıs görüntüsünü veren bir sürüş modu var.

Aşağıdaki fragmanı izleyin.

Ne yazık ki, gerçekte, VR’de tren kullanabiliyormuşsunuz gibi görünmüyor. Aslında PSVR desteği bir “VR Demiryolu Model Modu” içeriyor. Bu, belli ki şehir manzaralarını VR diorama olarak görmenizi sağlıyor. Bu biraz hayal kırıklığı. Japonların yayınlanmasından bu yana oyuna yapılacak önemli eklemeler olacağına dair umut vermeyeceğiz.

Yine de, PSVR kullanıcıları için şu anda uygun bir simülasyona sahip olması konusunda en yakın aday diyebiliriz. A-Train Express PS4 için resmi olarak ne zaman yayınlanacağını bilmiyoruz. tarafında, umut verici tren simülatörü Derail Valley bir hafta sonra yayınlanacak. Bu, PSVR’de bir noktada göreceğimiz türün daha kapsamlı bir girişine benziyor.

  ÇİN VR MARKETİNİ BENZERSİZ YAPAN 4 ŞEY

Benzer İçerikler

VRSports Yeni Oyunuyla Karşımızda: VR Golf DLC

Yeni VR Fps Oyunu: Taucetı Unknown Orıgın

Catan VR Oyunu Güncellemesini 360 Video ile Duyurdu

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen GİRİŞ YAP
  Abone Ol  
Bildir