PS VR2 Ön Sipariş Bildirim Kaydı Ve Web Sitesi Açıldı

1 dakika, Okuma Süresi

PS VR2 Ön Sipariş‘nin resmi internet sitesi açıldı. Reddit’te görüldüğü gibi Sony, cihaz hakkında zaten bildiklerimizi büyük ölçüde yinelese de, yeni sayfayı kısa süre önce yayınladı. Sitede yeni Sense denetleyicileri, göz izleme ve gözlük titreşiminin yanı sıra 4K HDR görseller ve içten dışa izleme hakkında bilgiler yer alıyor. Ayrıca bu sisteme özel olarak çıkacak ilk oyun olan Horizon Call Of the Mountain’dan da yine bu sitede bahsediliyor.

ps vr2 ön siparişFakat maalesef sitede her ne kadar bir takım özellikleri biliniyor olsa da gözlüğe ait resimler bulunmuyor. Sony’nin Mart ayındaki Oyun Geliştiricileri Konferansı’nın dönüşü gibi yaklaşan endüstri etkinliklerinde cihazı daha fazla gösterebileceğini umuyoruz.

Son olarak, sayfanın hemen altında, gözlük ile  ilgili bildirimleri almak için bir kayıt formu bulunur. Buna “oyun duyuruları, çıkış tarihleri ​​ve gözlüğünüzü ne zaman ön sipariş edebileceğiniz” dahil ve PlayStation hesabınız üzerinden kaydolmanız gerekiyor. Sitede henüz dağıtım tarihleri veya benzeri konularda detaylı açıklamalar bulunmuyor. Yeni haberler geldikçe PS VR2 hakkındaki gelişmeleri sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum yazın

TeknoVR